Plzeň napravila selhání z minulého kola, ve čtvrtém vyhrála na Bazalech 3:1

Fotbalisté Plzně přijeli do Ostravy jako favorité, ale že domácí tým přestřílejí 4:1 asi nečekali. Trenérovi Pavlu Vrbovi tak hráči vynahradili zaváhání ve Štruncových sadech s Brnem.

Plzenští hráči se radují z druhé branky

Plzenští hráči se radují z druhé branky | Zdroj: ČTK

První plzeňská výhra venku se zrodila z fotbalového koncertu Viktorie. V 8. minutě otevřel skóre hlavou Ševinský a načal tím kanonádu, během které Plzeň kromě dalších dvou gólů nastřelila ještě břevno a tyč ostravské branky.

Baník dohrával zápas o deseti. Paradoxně až po vyloučení Greguše v 57. Minutě dokázala Ostrava snížit. Premiérovou prvoligovou branku vstřelil nigerijský útočník Onuchukwu.

00:00 / 00:00

Zápas mezi Ostravou a Plzní sledoval na Bazalech Radim Sajbot

4. kolo první fotbalové ligy:

Baník Ostrava - Viktoria Plzeň 1:3 (0:2)

Branky: 73. Onuchukwu - 8. Ševinský, 28. Horváth, 50. Hanousek. Rozhodčí: Kocourek - Nádvorník, Jiřík. ŽK: Kaprálik, Greguš, Vomáčka, Milosavljev - Ďuriš, Hanousek. ČK: 57. Greguš. Diváci: 9872.

Štěpán Pokorný Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít