Plzeň ztratila po remíze se Slavií body i v Brně

Fotbalisté Plzně v opět zakopli. Podruhé za sebou. V 26. kole první ligy remizovali na hřišti předposledního Brna 1:1, i když měli k dispozici penaltu a přes dvacet minut dlouho přesilovku.

FC Viktoria Plzeň

FC Viktoria Plzeň | Foto: FC Viktoria Plzeň

Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň 1:1 (0:1)

Vedoucí branku Plzně vstřelil ve 27. minutě Petržela, vyrovnávací gól Brna zaznamenal v 57. minutě Rabušic. Přitom Plzeň hrála závěrečných více než dvacet minut přesilovku, neboť Brňanům chyběl vyloučený Šamánek. Navíc plzeňský Rezek neproměnil v 17. minutě penaltu.

Branky: 57. Rabušic - 28. Petržela. Rozhodčí: Mikel - Filípek, Kordula.

Brno: Bureš - Pašek, Pernica, Mitrovič, Husár - Přerovský (46. Rabušic), Simerský, Dostálek, Střeštík (58. Kalabiška) - Šamánek, Došek (90. Pejič). Trenér: Wagner.

Plzeň: Pavlík - Rajtoral, Ševinský, Bystroň, Limberský - Petržela, Kolář, Trapp, Jiráček (75. Ďuriš), Rezek (55. Fillo) - Bakoš.

Další zápasy 26. kola

1.FK Příbram - FK Baumit Jablonec 1:2 (1:0)

Po více než sedmi hodinách dali gól, přesto příbramští fotbalisté body nezískali. V utkání 26. kola první ligy nad favorizovaným Jabloncem od 32. minuty vedli 1:0, ale soupeř po přestávce skóre otočil díky Loučkovi a Pitákovi

Branky: 31. Koukal - 57. Loučka, 70. Piták.

Příbram: Rondzik - Plašil, Nohýnek, J. Štochl, Divíšek (81. M. Štochl) - Klesa, Tarczal, T. Pilík (89. P. Pilík), Pleško - Koukal - Wágner (74. Huňa).

Jablonec: Valeš - Eliáš, Pavlík, Beneš, Jablonský (71. Třešňák) - Vošahlík, Vaněk (78. Drsek), Loučka, Piták (88. Krajčík), Kovařík – Lafata

Mladá Boleslav - Hradec Králové 1:2 (0:2)

Hradečtí fotbalisté pokračovali ve skvělých jarních výkonech i v utkání 26. kola na půdě Mladé Boleslavi, kde vyhráli 2:1. Hosté o výhře rozhodli dvěma brankami už před přestávkou a poskočili do první poloviny tabulky, domácí spíše přemýšlí, jak se probojují přes Kroměříž do finále domácího poháru.

Branky: 64. Chramosta - 20. Fischer, 45.+1 Zelený

Mladá Boleslav: Miller - Kalina (46. Kysela), Johana, Rolko, Šírl - Mendy, Procházka (46. Kúdela), Opiela, Táborský (58. Dimoutsos)- Kulič, Chramosta. Trenér: Stanner.

Štěpán Pokorný Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít