Plzeňský kapitán Horváth vnímá fotbalovou aféru i na dovolené

Českého fotbalu jsou plné noviny, plné televize, plná rádia, i když se právě teď zrovna nehraje. Korupční aféra opanovala jeden z nejpopulárnějších sportů v Česku. Situace je o to složitější, že jsou podezření, ale nejsou důkazy. Hráči jsou v komentářích opatrní. Ale těžko se tvářit, že se nic neděje.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Fotbalista Pavel Horváth (vlevo) slaví gól do sítě portugalské Coimbry v duelu Evropské ligy | Zdroj: ČTK

„Samozřejmě že se o tom s klukama bavíme, ale je těžké to hodnotit, když nikdo zatím nic konkrétního neřekl. Všechno jsou to domněnky a dopisy podepsané notářem, což asi žádný velký důkaz není,“ říká kapitán fotbalové Plzně Pavel Horváth, toho času na dovolené na horách v Rakousku.

Přehrát

00:00 / 00:00

Rozhovor Lucie Výborné s plzeňským kapitánem Pavlem Horváthem

„Bohužel, nebo možná bohudík tady mám i český program, takže všechny zprávy vnímám. Je těžké se tím nezabývat, protože se nás to týká,“ přiznává plzeňský lídr, který prý doufá, že se žádné důkazy proti Plzni neobjeví.

Pozitivní zprávy naopak má, co se týká jeho knihy Můj příběh nekončí. Všechny výtisky totiž zmizelo z prodejních pultů a dnes vychází dotisk, což Pavla Horvátha velmi překvapilo.

„Určitě jsem to nečekal, bylo to hodně nejisté. Ale všechny okolnosti nám hrály do rukou, s Plzní se nám daří, lidé a fanoušci se o nás zajímají. Taky je to zásluha Honzy Paličky, který to celé dal dohromady,“ těší plzeňského kapitána.

Lucie Výborná, Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme