Plzeňstí fanoušci opět sledují fotbal na náměstí, obrazovku zaplatil magistrát

Utkání Ligy mistrů s Borisovem sledují plzeňští fanoušci nejen doma u televize, v restauracích či sportovních barech, ale tentokrát i venku na náměstí Republiky. Město tam pro ně nechalo nainstalovat velkoplošnou obrazovku.

Tento článek je více než rok starý.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Plzeňští fanoušci sledovali v centru města veřejnou projekce utkání Ligy mistrů FC Barcelona - FC Viktoria Plzeň, které se hrálo v Barceloně

Plzeňští fanoušci sledovali v centru města veřejnou projekce utkání Ligy mistrů FC Barcelona - FC Viktoria Plzeň, které se hrálo v Barceloně | Zdroj: ČTK

Sledovat zápas na náměstí se vypravilo asi 200 fanoušků. Většina z nich přešla ze zimního stadionu, kde před tím skončil zápas Plzně s Karlovými Vary.

Přehrát

00:00 / 00:00

Náladu před velkoplošnou obrazovkou na plzeňském náměstí přiblížil reportér Lukáš Ptáček

V chladném počasí se lidé zahřívají, jak se dá, například teplými alkoholickými nápoji, nejvíc však fanoušky rozehřál gól Viktorie do sítě Borisova ve 40. minutě.

Velkoplošná obrazovka při fotbalových přenosech není v Plzni novinkou, většinou ji ale platily soukromé subjekty. Zápas s běloruským soupeřem pro ně zřejmě nebyl až tak zajímavý, takže finance neuvolnily a dlouho to vypadalo, že obrazovka nebude.

Včera však plzeňský magistrát rozhodl, zejména zásluhou náměstkyně primátora Evy Herinkové, že obrazovku na své náklady na náměstí Republiky umístí.

Lukáš Ptáček Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme