Po gólech kapitánů remizovali fotbalisté Slovácka s Brnem 1:1

V předehrávce 27. kola Synot ligy remizovali fotbalisté Slovácka se Zbrojovkou Brno 1:1, když skóre otevřel z pokutového kopu domácí Došek a na konečných 1:1 vyrovnal z přímého kopu brněnský kapitán Zavadil.

Slovácko remizovalo s Brnem, v souboji Libor Došek (v bílém) a Aleš Schuster.

Slovácko remizovalo s Brnem, v souboji Libor Došek (v bílém) a Aleš Schuster. | Zdroj: ČTK

První šanci na změnu skóre měl domácí Kerbr, který po přihrávce Trávníka překonal brankáře Melichárka, ale trefil tyč brněnské branky.

Po dvaceti minutách se dožadovali brněnští pokutového kopu. V pokutovém území zahrál rukou Diviš, ale rozhodčí Ardeleánu nezapískal.

V závěru prvního poločasu zmařil gólovou šanci Došek, kterého vychytal Melichárek a na druhé straně vyrazil Zavadilovu střelu Heča.

Po deseti minutách druhého poločasu nařídil hlavní rozhodčí po zákroku Košťála na Trávníka pokutový kop a domácí kapitán Došek nedal Melichárkovi šanci – 1:0.

Vyrovnání se hosté dočkali dvanáct minut před koncem utkání. K přímému kopu z dvaceti metrů se postavil pro změnu kapitán Brna Zavadil a krásnou střelou vymetl horní roh Hečovy branky - 1:1.

Vítězství na stranu Slovácka mohl strhnout Diviš, jeho pokus z ostrého úhlu nejdříve vyrazil Melichárek a následnou dorážku vykopl z brankové čáry obránce.

27. kolo první fotbalové ligy:

1. FC Slovácko - Zbrojovka Brno 1:1 (0:0)
Branky: 55. Došek z pen. - 78. Zavadil. Rozhodčí: Ardeleánu - Jiřík, Pochylý. ŽK: Kalouda - R. Buchta, Melichárek. Diváci: 4517.
Slovácko: Heča - Kuncl, T. Rada, Košút, Šimko - Šumulikoski - Diviš, Trávník, Havlík (81. Kalouda), Kerbr (72. Hlúpik) - Došek. Trenér: Habanec.
Brno: Melichárek - Jugas, Košťál, Schuster, Keresteš - R. Buchta - Pašek, Zavadil, Slančík (60. Brigant), Sýkora (60. Malík)) - Vávra (66. Čtvrtníček). Trenér: Kotal.

Vojtěch Bureš Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít