Pouhých 734 diváků vidělo bezgólovou remízu pražské Dukly s Příbramí

V opakovaném utkání 11. kola Synot ligy remizovala Dukla Praha s Příbramí 0:0. Původně se zápas hrál 17. října, ale na Julisce po poločase zhasla světla, když Dukla vedla 2:1. Utkání se hrálo znovu celé.

Utkání Dukly s Příbramí bylo spíše bojem, to potvrzuje souboj Řezníčka s Karavajevem | Zdroj: ČTK

Příbram se pod trenérem Tobiášem rozehrála k výborným výkonům, zkušený kouč dovedl tým ke čtyřem výhrám v řadě. V tabulce dělí oba týmy pouhý bod, pražské Dukle se vydařilo poslední utkání v Hradci Králové, které vyhrála 4:2.

Tentokrát se však žádné gólové dostihy nekonaly. V prvním poločase vidělo pouhých 734 diváků dvě šance. Nejdříve míč po Zemanově standardní situaci jen těsně minul Radovu branku a minutu před odchodem hráčů do kabin prověřil Boháče v příbramské brance tvrdou střelou Marek Hanousek.

Ve druhém poločase jen těsně minul branku příbramský Fillo. Blízko gólu byl po centru Zemana i Zápotočný. Toho vychytal Rada.

Vítěze nakonec mohla určit poslední minuta zápasu, když zahrál v pokutovém území rukou příbramský obránce Hájovský, ale hlavní rozhodčí Hrubeš si přestupku nevšiml a penaltu neodpískal.