Příbram remizovala v předehrávce 22. kola Gambrinus ligy s Duklou 2:2

Fotbalisté Dukly Praha udrželi jarní neporazitelnost i v Příbrami, kde v předehrávce 22. kola první ligy remizovali 2:2.

Jiří Krejčí z Příbrami a Ivan Lietava z Dukly (vlevo) | Foto: ČTK/AP

1. FK Příbram - Dukla Praha 2:2 (2:1)

Ještě než se oba brankáři stačili pořádně zahřát, tahali míč ze své sítě. Domácí šli do vedení v 9. minutě, když si po faulu Švejdíka na Šlapáka poradil s penaltovou výzvou Koukal.

Dukla ale hned z protiútoku díky Lietavovi srovnala na 1:1. Závěr první půle ovšem patřil Příbrami. Ta šla zásluhou důrazného Šlapáka znovu do vedení.

00:00 / 00:00

Michal Jurman sledoval duel mezi Příbramí a Duklou

Hosté byli po zbytek duelu jasně lepším týmem. Ze svého tlaku ale vytěžili jen gólovou trefu Švejdíka. Po výsledkyu 2:2 si tedy Příbram s Duklou body dělily.

Branky: 9. Koukal z pen., 42. Šlapák - 10. Lietava, 90.+1 Švejdík. Rozhodčí: R. Hrubeš - Wilczek, Vysloužil. ŽK: Andrejevič - Vrzal.

Michal Jurman Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít