Přijedeme, až se Dukla bude chtít zase chytit, smutnil teplický trenér po výprasku

Tepličtí fotbalisté jsou na pražské Julisce vítanými hosty. Dukla jim totiž pokaždé bez ohledu na svou současnou formu umí udělit pořádnou lekci. Na jaře s ní Teplice v lize prohrály 1:5, teď odjely s porážkou 0:4.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Fotbalisté Dukly porazili ve včerejším utkání Teplice vysoko 4:0 | Foto: ČTK

„Dukla by zřejmě potřebovala, abychom sem přijeli každý týden. Až se zase bude potřebovat chytit,“ posteskl si teplický trenér David Vavruška.

Ten ale za minulé prohry Teplic na Dukle nemůže, protože je vede teprve od této sezóny. Nicméně svým svérázným způsobem poznamenává, že jeden zápas jeho tým nesloží.

„My se z prohry 4:0 oklepeme a jdeme dál. Brno od nás doma dostalo také čtyři góly, a nevšiml jsem si, že by tam ten fotbal zrušili,“ dodává ironicky Vavruška.

Přehrát

00:00 / 00:00

Teplice dostali v Praze na Julisce od Dukly výprask 4:0

Jenže až přijedou Teplice na Julisku opět, není vyloučené, že čtyři góly dostanou znovu. Kdyby je tentokrát nezachránil gólman Slavík, mohli prohrát i dvouciferným rozdílem.

„Teplice hrají takový fotbal, který nám vyhovuje. Vždy když s nimi hrajeme, tak padne hodně gólů,“ připomíná Aldin Čajič, že poslední 4 zápasy Dukla nad severočeským celkem vyhrála při skóre 16:2.

Podle trenéra Dukly Luboše Kozla to má logické odůvodnění a vysvětlil to na příkladu posledního utkání na Julisce, které Dukla prohrála s Příbramí 0:1.

„Pokud přijede Příbram, zaleze v deseti lidech na svou půlku a nechá vás hrát, to se nikomu nehraje dobře. Zvlášť když si dáte vlastní gól. Teplice chtějí hrát fotbal, ale tentokrát na to dojeli. Nicméně to je cesta k tomu, aby se fotbal divákům líbil. Vždyť my jsme měli 12 střel na bránu a Teplice také čtyři nebo pět,“ dodává Luboš Kozel.

Díky vítězství Pražané přeskočili Teplice v tabulce. Oba týmy tím mají půl ligové práce za sebou.

Martin Charvát, Stanislav Zbyněk Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme