Příští soupeř Liberce v EL je ve formě, obral o body lídra ligy

Fotbalisté Liberce nastoupí ke druhému utkání v Evropské lize až za deset dní, ale jejich příští soupeř posílá Slovanu varování už teď. Estoril remizoval v pátém kole portugalské ligy doma s FC Porto 2:2 a jako první tým v sezoně dokázal obhájce titulu obrat o body.

Fotbalisté Liberce se těší na dalšího soupeře v Evropské lize

Fotbalisté Liberce se těší na dalšího soupeře v Evropské lize | Zdroj: ČTK

Porto dostal do vedení v 26. minutě Lica, jenže o devět minut později kopal Estoril penaltu a Evandro vyrovnal. Situace se opakovala i po přestávce: sedmadvacetinásobného portugalského šampiona poslal o gól napřed Martínez, devět minut před koncem ale srovnal Leal.

Porto i tak zůstává v tabulce o bod první. Estoril, který Evropskou ligu zahájil prohrou 1:2 se Sevillou, si polepšil na pátou příčku.