Přívaly deště poničily v Liberci stadion, zápas EL se ale odehraje podle plánu

Po nočních přívalových deštích vznikly na libereckém fotbalovém stadionu U Nisy škody za miliony korun. Čtvrteční zápas 3. předkola fotbalové Evropské ligy mezi domácím Slovanem a FC Curych se ale nakonec odehraje. Evropská fotbalová unie UEFA souhlasila s tím, že duel proběhne v provizorním režimu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Liberecký Šural tento souboj s hradeckým Poděbradským vyhrál | Zdroj: ČTK

Provizorní režim poznamená především hostující tým z Curychu, který nebude mít k dispozici kabinu. K tréninku tak budou muset hráči švýcarského klubu přijet převlečení rovnou z hotelu. Stadion U Nisy trápí také problémy s elektřinou. Hrozí, že ve čtvrtečním zápase bude vypadávat umělé osvětlení.

Přehrát

00:00 / 00:00

Ředitel Slovanu Liberec Kleibl o škodách na stadionu

Situaci po večerních deštích popsal ředitel Slovanu Libor Kleibl.

"Jedna přívalová vlna přišla po řece a zaplavila hřiště a zázemí za lavičkami, druhá přišla po stráni, vtrhla do hlavní tribuny a vzala kabiny hráčů a rozhodčích. Všude je pět centimetrů bahna. Třetí vlna přišla po parkovišti a vzala recepci a přístupové cesty."

Pavel Petr, Marek Augustin, Jiří Novák Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme