Slávia dala tři góly Brnu, stejně jako České Budějovice Bohemians Praha

V 16.kole Gambrinus ligy porazila Slávia Praha 1.FC Brno 3:1 a České Budějovice Bohemians Praha 3:0

Tomáš Polách v souji s Rudolfem Skácelem

Tomáš Polách v souji s Rudolfem Skácelem | Zdroj: ČTK

Slavia Praha - 1. FC Brno 3:1 (2:1)

Slávia nevstoupila do utkání šťastně a už v páté minutě prohrávala. To si pohrál se stopery domácích Došek, přihrál Poláchovi a ten z dvaceti metrů vymetl šibenici Romanovcovi branky.

Jenže po šesti letech se probudil spící střelec Rudolf Skácel. Záložník s amatérskou smlouvou se do přestávky postaral dvěma trefami o obrat skóre a dalším gólem po přestávce dal Slávii jistotu výhry.

Branky: 31., 42. a 48. Skácel - 5. Polách. Rozhodčí: Jílek - Gallo, Dobrovolný. Diváci: 7629.

00:00 / 00:00

Zápasy očima reportérů Kamila Jáši a Davida Kalouse

Dynamo České Budějovice - Bohemians Praha 3:0 (1:0)

Poprvé v sezóně získali hráči Dynama tři body za domácí výhru. Proti Bohemians Praha se brzy ujali vedení. Mezi 4. a 6. minutou rozhrávali tři rohové kopy v řadě. Nejprve zazvonila tyč Belaňovi branky, poté břevno a do třetice se po hlavičce Leštiny rozvlnila síť v brance hostů.

Hosté se sice snažili o ukončení čekání na zisk prvního bodu ze hřiště soupeřů, ale jejich snaha končila maximálně na brankové konstrukci, jako v 58.minutě v případě Zoubka. Domácí pak přidali ještě dvě branky a po druhé v řadě vyhráli o tři branky.

Branky: 6. Leština, 60. Stráský, 86. Meszároš. Rozhodčí: Bílek - Večeřa, Handlíř. ŽK: Hunal, Mezlík - Horáček, Ibe, Macháček. Diváci: 2816.

Petr Kadeřábek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít