Slavia má před Pohárem ČMFS problémy se složením kádru

Fotbalová Slavia se v současnosti může pyšnit nejširším kádrem v nejvyšší soutěži. Ani to jí ale nezaručuje bezproblémové zvládnutí všech utkání v sezóně. Do úzkých se dostává právě dnes, kdy může mít velké problémy s postupem do třetího kola domácího poháru přes třetiligovou Českou Lípu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

SK Slavia Praha | Foto: SK Slavia Praha

Pekhart, Šmicer, Kaufman, Hubáček, Janda, Ragued (ragét), Jaroslav a Milan Černí, Hanuš, Suchý, Hloušek, Hošek, Čelůstka. To je výčet mužů, se kterými kouč Karel Jarolím nejspíš nebude moci počítat. Pekhart, Kaufman i Šmicer patří k dlouhodobým marodům, i když posledně jmenovaného Jarolím označuje za hráče, který by mohl být co nevidět fit. A nejde prý o žádný zářijový žert.

Přehrát

00:00 / 00:00

Slavia má před Pohárem ČMFS problémy se složením kádru

Pokračujme ale dál ve výčtu hráčů, kteří budou Slavii ve druhém kole Ondrášovka Cupu chybět. Hubáček s Raguedem nemohli nastoupit v pondělní ligové dohrávce proti Slovácku a v něm se mezi zraněné zařadil ještě Jaroslav Černý. Raguedův start je vyloučen stoprocentně, protože odjel na sraz tuniské reprezentace.

A povinnosti u národního týmu má také šestice Hanuš, Suchý, Hloušek, Hošek, Čelůstka a Milan Černý, kteří jsou s českou jednadvacítkou. Není divu, že se Karel Jarolím podivuje nad termínem druhého pohárového kola a pochybuje o tom, že by se pověst této soutěže mohla za těchto okolností zlepšit.

Což se o Slavii, která nastoupí na hřišti Arsenalu Česká Lípa říct nedá. V 17 hodin začnou také zápasy Ústí nad Orlicí se Spartou, Líšně s Olomoucí, Frýdku-Místku s Brnem a Ústí nad Labem s Teplicemi.

Jan Kaliba Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme