Slavia podruhé v sezóně vyhrála, porazila Teplice 2:0

Druhé vítězství v sezóně mají fotbalisté Slávie. Pražané v dohrávce sedmého kola porazili Teplice 2:0 a vligové tabulce už mají deset bodů. Severočeši naopak od prvního kola nevyhráli a jsou těsně nad sestupovými příčkami.

Slávista Latka měl v souboji s teplickým hráčem navrch

Slávista Latka měl v souboji s teplickým hráčem navrch | Zdroj: ČTK

Slavia byla v utkání aktivnější, ale dlouho selhávala v koncovce. Když už se dostala do šancí, netrefila branku, takže byli oba brankáři co k čemu hlavně při výkopech. Situaci změnila až šedesátá minuta, ve které se slavia dobře prokombinovala hostující obranou a unikajícího Škodu stáhl Petr Lukáš.

Rozhodčí Michal Paták mu za to dal rovnou červenou kartu a domácí před více než šestitisícovou návštěvou půlhodinovou přesilovku využili. V 77. minutě se k Nitrianskému dostal vysoký odražený míč a slávista přesně zakončil a v 81. minutě se tvrdou ranou z hranice pokutového území prosadil Petrák.

Slavia Praha - FK Teplice 2:0 (0:0)

Branky: 77. Nitrianský, 81. Petrák. Rozhodčí: M. Paták - Pospíšil, Mokrusch. ŽK: Kisel, Tusjak, Hubáček (všichni Slavia). ČK: 61. Lukáš (Teplice). Diváci: 6304.

Martin Charvát Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít