Slavia prohrála na Bazalech! Skončí Jarolím?

Baník Ostrava porazil ve 22. kole Gambrinus ligy Slavii 3:1 a stvrdil tak zřejmě konec Karla Jarolíma na lavičce sešívaných.

Souboj Baníku se Slavií

Souboj Baníku se Slavií | Zdroj: ČTK

FC Baník Ostrava - SK Slavia Praha 3:1 (2:1)

Domácí vlétli do utkání jako uragán a už v 6.minutě slavili gólový úspěch. Po nedorozumění stoperů Slavie se k míči dostal talentovaný Lukáš Vydra a tváří v tvář Vaniakovi se nemýlil.

Další pohroma pro Slavii na sebe nenechala dlouho čekat. Ve 22.minutě poslal od rohového praporku míč na hlavu René Bolfovi a bylo to 2:0. Slavia se snažila a s příchodem Ivanovského si vypracoval územní převahu, kterou podtrhl parádní ranou Trapp, který snížil na 1:2 z pohledu Slavie.

00:00 / 00:00

Utkání očima reportéra Radima Sajbota

Kdo čekal, že druhý poločas se bude Slavia lepší a podaří se jí vyrovnat, ten se mýlil. Naopak byla to Ostrava, která si vypracovala více možností ke změně skóre. Jednu z nich proměnil v 65.minutě Mičola a pojistil vedení domácích.

Obrovské chyby jednotlivců v sestavě Slavie při všech obdržených brankách tak nejen připravily hosty o další ligové body, ale zároveň ukončily působení Karla Jarolíma na trenérském postu, který dostal před zápasem ultimatum od vedení klubu.

Branky: 7. Vydra, 22. Bolf, 65. Mičola - 35. Trapp. Rozhodčí: Jech - Kordula, Pelán. ŽK: Neuwirth - Trubila, Kopic, Ivanovski. Diváci: 10.055.

Ostrava: Baránek - Řezník, Neuwirth, Bolf, Neves - Lukeš, Marek, Lička (89. Wojnar) - Vydra (80. Greguš), Varadi, Mičola (85. Zeher). Trenér: Koubek.

Slavia: Vaniak - Krajčík, Lafrance, Kopic, Hubáček - Grajciar, Ragued (66. J. Černý), Trapp, Trubila (34. Ivanovski) - Janda, Vlček (73. Tecl). Trenér: Jarolím.

Petr Kadeřábek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít