Slavia prohrála v Ondrášovka cupu s Karvinou

Fotbalisté Slavie Praha prohráli první zápas 4. kola fotbalového Ondrášovka Cupu na hřišti Karviné 0:1. Odveta se hraje 25. listopadu v Edenu.

SK Slavia Praha

SK Slavia Praha | Foto: SK Slavia Praha

OKD Karviná - Slavia Praha 1:0 (1:0)

Už úvodní minuty zápasu naznačily jakým směrem se utkání bude ubírat. Ve druhé minutě se zjevil před brankářem druholigové Karviné Šenkeřík, ale Kučeru nepřekonal. V 10. minutě se navíc za hranicí šestnáctky opřel do míče domácí Pavlík a nedal Vaniakovi šanci - 1:0.

Favorit mohl velmi brzy vyrovnat. O tři minuty později totiž nařídil rozhodčí Příhoda proti domácím pokutový kop za faul na Jandu. Belaid však vyrovnání odmítl. Slávisté se sice ve zbytku zápasu dostali do několika po gólu volajících situací, ale buď nemířili přesně nebo je vychytal vynikající Kučera.

Branka: 11. Pavlík. Rozhodčí: Příhoda - Ubias, Večeřa. ŽK: Pavlík, Kučera - Vomáčka, Naumov. Diváci: 4517.
Sestava Slavie: Vaniak - Krajčík, Vomáčka, Hubáček, Skácel - Janda (20. Grajciar), Trapp, Belaid (65. Trubila), Vasiljevič - Vlček, Šenkeřík (60. Naumov). Trenér: Jarolím.

Petr Kadeřábek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít