Sledovali jsme ONLINE: Fotbalová Příbram vyhrála v Českých Budějovicích 3:0

I druhé utkání po nástupu nového trenéra Pavla Tobiáše příbramští fotbalisté zvádli vítězně. Po nejtěsnějším vítězství v Jihlavě zvítězili jasně 3:0 také v Českých Budějovicích a v tabulce se dostali na 13. místo.

Hráči Příbrami získali v posledních dvou zápasech plný počet bodů

Hráči Příbrami získali v posledních dvou zápasech plný počet bodů | Zdroj: ČTK

Trenér Pavel Tobiáš se v Českých Budějovicích narodil a dlouho je trénoval, nyní na Střeleckém ostrově vyhrál s Příbramí. Středočeši vykročili za vítězstvím již v prvním poločase, po kterém vedli 1:0 díky přesné střele Hnaníčka.

Po změně stran už byli hosté hrající v zeleném jasně lepší. V 59. minutě rozebrali budějovickou obranu a měli dost prostoru na 3 střelecké pokusy během několika sekund. Proti Dorážce Martina Suse už brankář Křížek nemohl zasáhnout.

Plzeň otočila zápas v Brně, Dukla doma rozstřílela Jihlavu

Definitivní podobu dal výsledku Jakub Řezníček. Čerstvý otec opět využili nedůrazu obrany Dynama a po Kramešově průniku do pokutového území dorazil míč do branky.

Po vítězství 3:0 slaví Příbram druhé vítězství v řadě, při stejném bodovém zisku se díky lepšímu skóre také dostala v tabulce fotbalové ligy před svého soupeře.

9. kolo první fotbalové ligy:
Dynamo České Budějovice - 1. FK Příbram 0:3 (0:1)
Branky: 26. Hnaníček, 58. Sus, 68. Řezníček. Rozhodčí: Bílek - Jiřík, Pilný. ŽK: Kalod, Herzán - Hnaníček. Diváci: 2854.
České Budějovice: Křížek - Klesa, P. Novák, Lengyel, Machovec - Koreš (54. Hanzlík), Benát, Herzán, Hora - Linhart (62. Funda), Kalod. Trenér: Urban.
Příbram: Boháč - Sus, Zápotočný, Hájovský, Neves - Krameš, Hnaníček, Fillo (86. T. Krbeček), Pilík (90. Tarczal), Zeman (79. Jiří Mareš) - Řezníček. Trenér: Tobiáš.

Vojtěch Man, Petr Hašek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít