Sledovali jsme ONLINE Synot ligu: Brno třemi góly otočilo duel na Slavii

Sledovali jsme ONLINE: Po reprezentační přestávce se opět rozběhla fotbalová Synot liga. V předehrávce 7. kola Slavia promarnila šanci vrátit se do čela tabulky a s Brnem doma poprvé v historii ligy prohrála a to 1:3. Stanislav Vávra vstřelil čtyři branky, ale rozhodčí mu uznal jen dvě, třetí přidal z penalty brněnský kapitán Zavadil.

Bohemians 1905 - Slavia Praha (1:1)

Bohemians 1905 - Slavia Praha (1:1) | Foto: Tomáš Adamec

Sešívaní šli sice po gólu Černého do vedení a vypadalo to, že by bez větších obtíží měli domácí neporazitelnost v Edenu uhájit. Jenže těsně před poločasem se poprvé trefil Stanislav Vávra z dorážky.

Po změně stran hosté výrazně vykročili za ukončením sérii 31 utrání na hřištích soupeřů bez výhry. Zbrojovka tvořila hru, za což byla po hodině hry odměněna vedoucí brankou. Hrubešovu chybu potrestal opět Vávra.

Konečné skóre stanovil z penalty Zavadil. Svěřenci kouče Miroslava Beránka ve druhé půli propadli v obraně a nedařilo se jim posléze ani v útoku a tak utkání skončilo vítězstvím Brna na Slavii 3:1.

Sešívaní tak nevyužili šanci vrátit se do čela tabulky a klesli na třetí místo. Brno poskočilo na osmou příčku.

Slavia - Brno 1:3 (1:1)

Branky: 17. M. Černý - 42. a 60. Vávra, 77. Zavadil z pen. Rozhodčí: Nenadál - Kříž, Arnošt. ŽK: V. Vukadinovič, Juhar, M. Černý - Zavadil. Diváci: 5823

Slavia: Hrubeš - Nitrianský, Latka, Kodr, Juhar - Baéz, Zmrhal - V. Vukadinovič (46. Piták), Boudjemaa (65. Balaj), M. Černý (76. Petr) - Milan Škoda. Trenér: Beránek
Brno: Hladký - Buchta, Schuster, Jugas, Lutonský - Malík (90. Moukanza) - Sýkora (74. Šumbera), Fischer, Zavadil, Brigant - Vávra (82. Kaščák). Trenér: Kotal

Jakub Kanta Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít