Slovácko porazilo Mladou Boleslav 1:0 a přeskočilo před pauzou Teplice

Fotbalisté Mladé Boleslavi mohli přezimovat na třetím místě tabulky Gambrinus ligy, místo toho ale skončili na podzim čtvrtí. Středočeši prohráli poslední ligový zápas před zimní přestávkou na hřišti Slovácka 0:1.

Slovácko se raduje po prvním gólu

Slovácko se raduje po prvním gólu | Zdroj: ČTK

1. FC Slovácko - FK Mladá Boleslav 1:0 (1:0)

Domácí, kteří svého soupeře v prvním poločasu jasně přehráli, rozhodli o svém vítězství už v páté minutě, kdy se po Valentově centru trefil hlavou Volešák.

Také po přestávce si Slovácko vypracovalo daleko více příležitostí než soupeř. Mladoboleslavští se v celém průběhu utkání nedostali do větší šance a kvůli své pasivitě skončí na podzim v tabulce čtvrtí.

Naopak Slovácko si polepšilo o jednu příčku. Před utkáním figurovalo na osmé pozici za Teplicemi, ale po vítězství nad Boleslaví má na kontě 26 bodů, o dva více než Severočeši.

Branka: 5. Volešák. Rozhodčí: Hrubeš - Marek, Hájek. ŽK: Ondřejka, Reinberk - Johana, Kalina, Rolko. Diváci: 4055.

Slovácko: Filipko - Reinberk, Košút, Trousil, Kubáň - Ondřejka (80. Perůtka), Daníček, Volešák, Kordula, V. Valenta - Došek. Trenér: Soukup.

Mladá Boleslav: Miller - Janíček, Johana, Rolko, Procházka - Ščuk, Kysela, Štohanzl (56. Řezníček), Zahustel (17. Synek, 69. Kalina) - Chramosta, Kuliš. Trenér: Koubek

Štěpán Pokorný Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít