Souboj fotbalových fanoušků - 16. kolo

Soutěž o nejlepší fanoušky Gambrinus ligy očima reportérů Radiožurnálu má ve 3. ročníku následující pravidla: I nadále bude každý týden osm reportérů na jednotlivých stadionech sledovat chování a nápaditost příznivců. Na základě jejich hodnocení určíme nejsympatičtější počiny kola, které bodově odměníme (2 až 10 bodů). Může přitom jít nejen o vtipné choreo nebo parádní fotbalovou atmosféru, ale i o úsměvné maličkosti či zdánlivé drobnosti, které dají třebas jinak průměrnému utkání šmrnc. Násilné a urážlivé projevy fanoušků naopak mohou vést k bodovým odpočtům - určovat tedy budeme také případné nejhorší počiny kola (minus 1 až minus 5 bodů).

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

fotbal - ČMFS | Foto: fotbal.cz

Co se povedlo v 16. kole

1. Ostrava (10 bodů) - Fanoušci Baníku vyprodali stadion ve Vítkovicích a za silného větru dohnali svůj tým k vítězství nad rozjetou Olomoucí.

2. Slovácko (8 bodů) - Opět vymysleli něco nového, ostatně tak jako na většinu utkání, tentokrát v jednu chvíli celý kotel tancoval svlečený do půl těla a každý fanoušek měl na obličeji nasazenou roušku proti prasečí chřipce, tradičně neúnavně povzbuzovali.

3. Bohemians 1905, Slavia a Sparta (6 bodů) - Svou diváckou úroveň si udrželo strahovské setkání "klokanů" a sparťanů. Na matnou Slavii přišla skoro osmitisícová návštěva a užívala si hattrick navrátilce Skácela.

4. Olomouc (4 body) - Snažili se sekundovat domácím a podporovat svůj v poslední době úspěšný tým, co jim síly stačily a domácí obecenstvo umožňovalo.

5. Jablonec a Liberec (2 body) - Jablonečtí na Slovácku rozbalili transparenty a i v malém počtu byli slušně slyšet. Ti, kteří nezanevřeli na Slovan ani po rekordní porážce s Olomoucí, a fandili i tentokrát, viděli za odměnu naopak destrukci Mladé Boleslavi.

Co se nepovedlo ve 16. kole

Bohemians 1905 (-3 body) - Za demolici vybavení strahovského stadionu.

Liberec a Sparta (-1 bod) - Za urážlivé pokřiky na hráče tmavé pleti v dresu soupeře v případě Libereckých a za hajlování v případě Letenských.

Pořadí soutěže Radiožurnálu po 16. kole

1. Slovácko 115 2. Bohemians 1905 107 3. Ostrava 97 4. Slavia 87 5. Sparta 84 6. Liberec 47 7. Mladá Boleslav 40 8. Brno 38 9. Olomouc 31 10. Teplice 26 11. Jablonec 20 12. Příbram 9 13.-15. České Budějovice, Kladno a Plzeň 6 16. Bohemians Praha 2

sportovní reportéři Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme