Souboj fotbalových fanoušků - 6. kolo

Soutěž o nejlepší fanoušky Gambrinus ligy očima reportérů Radiožurnálu má ve 3. ročníku následující pravidla: I nadále bude každý týden osm reportérů na jednotlivých stadionech sledovat chování a nápaditost příznivců. Na základě jejich hodnocení určíme nejsympatičtější počiny kola, které bodově odměníme (2 až 10 bodů). Může přitom jít nejen o vtipné choreo nebo parádní fotbalovou atmosféru, ale i o úsměvné maličkosti či zdánlivé drobnosti, které dají třebas jinak průměrnému utkání šmrnc. Násilné a urážlivé projevy fanoušků naopak mohou vést k bodovým odpočtům - určovat tedy budeme také případné nejhorší počiny kola (minus 1 až minus 5 bodů).

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

fotbal - ČMFS | Foto: fotbal.cz

Co se povedlo v 6. kole

1. Slavia a Slovácko (10 bodů) - Dokonalé představení obou táborů ve vzájemném zápase. Domácí publikum se hlavně po změně stran nebývale bavilo a dokázalo za to hráče náležitě ocenit. Výprava fandů ze Slovácka neumdlévala v povzbuzování až do konce, a když ji nerozptylovali útočením její oblíbenci, zpestřila si pobyt ve svém sektoru "živým vláčkem", který objížděl celý vymezený prostor.

2. neuděleno

3. Bohemians 1905 a Ostrava (6 bodů) - Klokani dorazili tradičně i na stadion soupeře, vytrvali ve fandění a v poslední minutě se mohli pominout, když jejich tým kuriózní brankou překvapivě vyhrál. O příznivcích Baníku platí v podstatě totéž - jen jejich tým v poslední minutě vývoj utkání na jihu Čech naprosto otočil.

4. Olomouc a Sparta (4 body) - Solidní atmosféru na Hané narušil jednak muž, který vyběhl na hřiště ukázat sparťanům zblízka vulgární gesto a sparťanští fandové ohnivou pyrošou.

5. Brno a Mladá Boleslav (2 body) - Oba tábory je možné pochválit za návštěvu, která se na jejich stadionech dá označit na české poměry za dobrou.

Co se nepovedlo v 6. kole

Sparta (-3 body) - Fanoušci letenského týmu si v Olomouci neodpustili ohnivé představení ve svém sektoru.

Pořadí soutěže Radiožurnálu po 6. kole

1.-2. Bohemians 1905 a Slovácko 48 3. Slavia 40 4. Ostrava 37 5. Sparta 34 6. Brno 31 7. Mladá Boleslav 26 8. Liberec 16 9. Olomouc 16 10. Teplice 14 11.-12. Jablonec a Příbram 8 13. České Budějovice 6 14. Kladno 4 15. Bohemians Praha 2 16. Plzeň 0

sportovní reportéři Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme