Souboj fotbalových fanoušků - 7. kolo

Soutěž o nejlepší fanoušky Gambrinus ligy očima reportérů Radiožurnálu má ve 3. ročníku následující pravidla: I nadále bude každý týden osm reportérů na jednotlivých stadionech sledovat chování a nápaditost příznivců. Na základě jejich hodnocení určíme nejsympatičtější počiny kola, které bodově odměníme (2 až 10 bodů). Může přitom jít nejen o vtipné choreo nebo parádní fotbalovou atmosféru, ale i o úsměvné maličkosti či zdánlivé drobnosti, které dají třebas jinak průměrnému utkání šmrnc. Násilné a urážlivé projevy fanoušků naopak mohou vést k bodovým odpočtům - určovat tedy budeme také případné nejhorší počiny kola (minus 1 až minus 5 bodů).

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

fotbal - ČMFS | Foto: fotbal.cz

Co se povedlo v 7. kole:

1. Bohemians 1905 (10 bodů) - Na nepřlíliš atraktivního soupeře přišel opět skoro plný dům, který se tentokrát dočkal v této sezóně zatím nevídaného - gólu a výhry domácích. Oslavil to bouřlivě, atmosféra na české poměry výstavní.

2. Slovácko (8 bodů) - Chorály, vytrvalé fandění, zkrátka zábava na tribunách - už tradiční obrázek ze sektoru příznivců Slovácka.

3. Liberec a Sparta (6 bodů) - Přestože jejich tým není ve zrovna ideálním rozpoložení, fandové Severočechů slušně zaplnili v chladném večeru hlediště. Kotel dal znát i nelibost a ve vtipných narážkách se navezl do asistenta Kozla. Sparťané si udrželi svůj domácí standard, i když nějaké diváky zajisté ubral současně konaný koncert na Bílé Hoře.

4. Ostrava a Slavia (4 body) - Slávisté měli místy navrch v Liberci i v hledišti, to se při značné početní nevýhodě cení. Na Bazalech znají mnohem lepší divácká představení.

5. neuděleno

Co se nepovedlo v 7. kole:

Brno, Bohemians 1905, Slavia, Slovácko (-1 bod) - Vyvedení pořadateli za nevhodné chování, kelímky s pivem ohrožující hostujícího brankáře, nutnost policejní asistence u jejich sektoru a vulgární skandování na adresu teplického kouče Plíška - to jsou prohřešky příznovců Brna, Bohemians 1905, Slavie, respektive Slovácka.

Pořadí soutěže Radiožurnálu po 7. kole:

1. Bohemians 1905 57
2. Slovácko 55
3. Slavia 43
4. Ostrava 41
5. Sparta 40
6. Brno 30
7. Mladá Boleslav 26
8. Liberec 22
9. Olomouc 16
10. Teplice 14
11.-12. Jablonec a Příbram 8
13. České Budějovice 6
14. Kladno 4
15. Bohemians Praha 2
16. Plzeň 0

Jan Kaliba Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme