Střetnutí Teplic se Slavií skončilo bez branek

Dohrávka čtvrtého kola Gambrinus ligy mezi Teplicemi a Slavií branku nepřineslo, mužstva se rozešla smírně. Sešívaní představili v utkání dvě letní posily – gólman Kamil Čontofalský a Milan Nitrianský. Obrana Teplic zase poprvé v nové sezoně ani jednou neinkasovala.

Fotbalisté Teplic a Slavie se rozešli smírně

Fotbalisté Teplic a Slavie se rozešli smírně | Zdroj: ČTK

První šance utkání byla přitom k vidění záhy po jeho zahájení. Pozornost domácího brankáře Grigara vyzkoušel Petrák, který tvrdě vypálil, jenomže dorážku pak poslal vysoko nad břevno teplické brány.

Už v osmé minutě zase mohl otevřít skóre zápasu Čajič, jenomže zpětnou přihrávku od Mahmutoviče dobře nezpracoval a přestřelil. Vzápětí měl blízko ke gólu Vachoušek, Čontofalský byl ale na svém místě.

Slávisté se pak hodně zlobili ve dvacáté minutě, když sudí Kocourek odpustil domácím penaltu za sražení po straně unikajícího Jandy teplickým Stožickým.

Snad největší šance zápasu přišla ve druhém poločase, jenomže hostující Koreš svoji tutovku zahodil, zblízka totiž poslal míč z úhlu podél celé branky do autu.

Zbytek hrací doby už žádné velké příležitosti nepřinesl, a i když iniciativu převzaly Teplice, nakonec jen remizovaly se Slavií 0:0.

4. kolo první fotbalové ligy:

FK Teplice - SK Slavia Praha 0:0

Rozhodčí: Kocourek - Filípek, Urban. Žluté karty: Ježdík, Vůch, Ljevakovič - Kaufman, Jarolím, Petrák. Diváci: 8586.

Teplice: Grigar - Ježdík, Lukáš, Smejkal, Rosa - Vondrášek (89. Zoubele), Ljevakovič, Čajič, Vachoušek (80. Lácha), Stožický - Mahmutovič (46. Vůch). Trenér: Rada.

Slavia: Čontofalský - Nitrianský, Kaufman, Hubáček, Hurka - Janda (79. Prošek), Petrák, Jarolím, Koreš (87. Tusjak) - Vlček (65. Voráček), Pospěch. Trenér: Petrouš.

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít