Střížkovští Bohemians vyhráli, na dně tabulky jsou Budějovice

Fotbalisté Bohemians Praha vyhráli druhý zápas v této sezóně Gambrinus ligy. Na Strahově zdolali Brno 2:1. V dalších duelech přehráli Bohemians 1905 Příbram 1:0 a České Budějovice nestačily na Mladou Boleslav 1:3.

Gambrinus liga

Gambrinus liga | Foto: Gambrinus liga

Dynamo České Budějovice - FK Mladá Boleslav 1:3 (1:1)

Aktivní vstup domácích do utkání branku do sítě soupeře nepřinesl. Naopak Jihočeši brzo inkasovali, když se přesnou ranou z voleje trefil Kulič. Ale Ondrášek ještě do poločasu vyrovnal. Rozhodnutí přinesl další Kuličův náběh za obranu soupeře a přesná hlavička Fabiána po rohovém kopu.

Branky: 44. Ondrášek - 10. a 51. Kulič, 62. Fabián. Rozhodčí: Kocourek - Chytil, Kubáň. ŽK: Kučera, Meszároš - Táborský, Mendy. Diváci: 2616.

00:00 / 00:00

14. kolo GL očima reportérů Radiožurnálu

Bohemians 1905 - 1. FK Příbram 1:0 (1:0)

Zápas plný střetu a karet rozhodla 32. minuta, kdy se k volnému přímému kopu postavil Kaufman a přesně obstřelil zeď hostující Příbrami. Hosté ale byli v útoku bezzubí, jedinou vážnou střelu odkopl z brankové čáry Nikl.

Branka: 32. Kaufman. Rozhodčí: Kocián - Kordula, Pospíšil. ŽK: Rychlík, Róth, Hartig, Štohanzl, Pávek, Jindřišek - Krbeček, Huňa, Videgla, Plašil, Šmejkal. ČK: 68. Hartig, 90.+3 Kaufman. Diváci: 5428.

FK Bohemians Praha - 1. FC Brno 2:1 (1:0)

Atraktivní úvod zápasu přinesl vedení domácím - centr Dittricha doplachtil na břevno, od kterého ho do branky uklidil Jeslínek. Brno ale vyrovnalo, když se přesně k tyči trefil Dalmo. Jenže dobeš zajistil domácím 3 body, když dorazil pokus Modesteho.

Branky: 13. Jeslínek, 64. Dobeš - 57. Dalmo. Rozhodčí: Příhoda - Slavík, Vysloužil. ŽK: Kincl, Lencevič, Dobeš - Dalmo. ČK: 89. Dobeš. Diváci: 982.

Jan Kaliba, Kamil Jáša, David Kalous Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít