Tomáš Rosický by měl i přes zdravotní problémy proti Dánsku nastoupit

Čeští fotbalisté si už vyzkoušeli trávník Androva stadionu v Olomouci, kde se zítra v rámci kvalifikace o MS 2014 utkají proti Dánsku. Podle posledních informací by do zápasu měl nastoupit i Tomáš Rosický.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Tenér české fotbalové reprezentace Michal Bílek (vpravo) a kapitán Tomáš Rosický | Zdroj: ČTK

Na pondělní reprezentační sraz dorazili někteří nominovaní fotbalisté s lehkým zraněním. Nejsložitější situace byla u kapitána Tomáše Rosického, i když on sám ji v pondělí bagatelizoval. Jeho nakopnutý sval z utkání Ligy mistrů ještě není úplně v pořádku. Původně se totiž měl zapojit do tréninku už v úterý, což se nestalo.

Na jedné straně už zaznělo, i z úst reprezentačního kapitána, že by Tomáš Rosický měl stoprocentně hrát. Na druhé straně ještě netrénoval naplno. I proto možná trenér Bílek zdůraznil, že o základní sestavě ještě nemá jasno.

Přehrát

00:00 / 00:00

Čeští fotbalisté se připravují na kvalifikační duel proti Dánsku

Další hráči výběru, kteří se potýkají se zdravotními problémy, by měli být naprosto v pořádku. To se týká Vydry, Pekharta, Koláře i Gebre Selassieho.

Předzápasový trénink byl otevřený a mohli ho na tribunách sledovat i fanoušci, což nebývá před soutěžním duelem zvykem. Michal Bílek evidentně nemá co skrývat. Standardní situace stihl národní tým už v Praze a fotbalová reprezentace využívá toho, že lidé v Olomouci reagují na její přítomnost velmi vstřícně.

Jan Kaliba, Jakub Marek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme