Tomáš Rosický vstřelil první gól po zranění

Záložník Arsenalu nastoupil k utkání v 53 minutě, výborný výkon korunoval gólem v 88. minutě.

Tomáš Rosický

Tomáš Rosický | Foto: fotbal.cz

Rosický nastoupil na hřiště v 53. minutě za nepříznivého stavu 1:0. Po deseti minutách na hřišti nahrál Rosický na vyrovnávací terfu Van Persiemu. Manchester City však v rozmezí deseti minut vstřelil tři branky a Rosický v závěru stav pouze korigoval.

Osmadvacetiletý fotbalista nastoupil v barvách Arsenalu v přípravných zápasech před sezónou, mimo jiné v zápase Emirates Cupu proti Atléticu Madrid. Premiérovým soutěžním utkáním byl ve středu duel České reprezentace proti San Marinu, kde na hřišti strávil 55 minut.