Trenér Petr Rada byl v utkání proti Jihlavě na omdlení

Fotbalovému trenérovi Petru Radovi je třiapadesát let a je známý svým velmi impulzivním jednáním. Nebojí se své hráče seřvat a rozpálit se u postranní čáry do běla. až o něj měl nejeden z fanoušků strach, aby se mu něco nestalo.

Petr Rada právě sleduje jednu z útočných akcí.

Petr Rada právě sleduje jednu z útočných akcí. | Foto: David Kalvas

Petr Rada nestrpí sebemenší chybu, takže se v prvním poločase proti Jihlavě pořádně vyřádil. „První zápas doma a poločas 0:3, to byla určitě ledová sprcha. Představovali jsme si to určitě jinak,“ tuší záložník Karol Kisel, který si ani nevšiml, že Rada najednou okolo dvacáté minuty přestal křičet.

Možná z výkonu sešívaných, ale podle jeho samého spíše z vedra se mu udělalo zle, sedl si na lavičku a ledoval si krk. „Vždycky je to jednodušší na hřišti, protože to můžete ovlivnit. Že ho berou mrákoty po takovém výkonu, to není divu,“ pokračuje Kisel.

00:00 / 00:00

Utkání Slavie s Jihlavou bylo velkou zkouškou nervové soustavy Petra Rady

„Jo už jsem v pohodě. Trochu se mi zamotala hlava, asi jsem trochu rychle vstal. Pořád jsem viděl všechny hráče dvakrát, ale je to i tím počasím. Nehledě na to, že prohráváte 0:3,“ říká Petr Rada ke své zvláštní premiéře ve Slavii, která se ale proměnila v málo vídaný obrat.

Kisel v 88. minutě snížil a Vošahlík krátce nato vyrovnal na konečných 3:3, a vyrobil tím jako by na oplátku několik šedin ve vlasech jihlavského trenéra Františka Komňackého. A to ještě slávisté zahodili v posledních sekundách nastavení další gólovou šanci.

Martin Charvát, Jakub Marek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít