V září se v Praze uskuteční 5. ročník charitativního turnaje Sue Ryder Cup

Máte rádi fotbal a zároveň charitu? V takovém případě by vás mohl zaujmout turnaj Sue Ryder Charity Cup. 12. září se v Praze uskuteční jeho 5. ročník a právě v těchto dnech máte poslední šanci přihlásit svůj tým.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Sue Ryder Charity Cup | Foto: Domov Sue Ryder

„Turnaj Sue Ryder Charity Cup je akce, která má za úkol získat prostředky na to, abychom mohli dělat to, co je naší hlavní činností. To je péče o seniory a jejich blízké, kteří potřebují péči často až 24 hodin denně,“ říká ředitel Domova Sue Ryder Matěj Lejsal.

„Do letošního roku jsme prostřednictvím turnaje získali částku přes 3 300 000 korun. Většina těchto peněz jsou prostředky, které použijeme především na úhradu mezd zdravotních sester, pracovníků sociálních služeb a kolegů, kteří jsou takovýma prodlouženýma rukama a nohama našich klientů.“

Přehrát

00:00 / 00:00

12. září se v Praze uskuteční 5. ročník turnaje Sue Ryder Charity Cup

A to mimo jiné i díky pražské Spartě, která také tentokrát poskytne svůj areál na Strahově zdarma.

„Startovné je 30 tisíc korun plus DPH. To je taková druhá položka, pro někoho je to významné. Princip je ten, že všechny peníze, které se vyberou na turnaji, můžeme poslat přímo do péče, přímo tak, aby pomáhaly,“ vysvětluje Matěj Lejsal.

Pokud i vás tato šance pomoct dobré věci nadchla, možnost přihlásit se na Sue Ryder Charity Cup stále ještě máte.

„Pevně věříme, že se to podaří tak jako v loňském roce, kdy hrálo 30 týmů. Letos jich zatím máme přihlášených 25, takže kdyby se chtěl ještě někdo přidat, tak je stále prostor. Byť je to takový last minute, tak žádné slevy nenabízíme. Letošní ročník nabídne také jednu raritu. Loňský vítěz Tefos Slaný se rozhodl, že už se nemá kam posunout, že už se nemá jak zlepšit, a tak se rozhodl zúčastnit se pouze virtuálně. Zaregistroval se, zaplatil registrační poplatek, ale nebude hrát,“ dodává Matěj Lejsal.

Jestli vás láká nahradit ho na trůně pro vítěze, pak se musíte rozkývat do tohoto pátku, kdy je uzávěrka přihlášek. Všechno podstatné včetně důležitých kontaktů najdete na webových stránkách Domova Sue Ryder www.sue-ryder.cz.

Jan Suchan, David Nyč Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme