Vedoucí Plzeň remizovala v GL se třetím Jabloncem 1:1

Fotbalisté vedoucí Plzně se rozešli v předehrávce 23. kola Gambrinus ligy se třetím Jabloncem smírně 1:1. V tabulce má tak Viktoria na druhou Spartu, která má k dobru pondělní derby se Slavií, náskok devíti bodů, Jablonec ztrácí o další dva body více.

Milan Petržela z Plzně (vpravo) a jablonecký Jan Kovařík

Milan Petržela z Plzně (vpravo) a jablonecký Jan Kovařík | Zdroj: ČTK

FC Viktoria Plzeň - FK Baumit Jablonec 1:1 (0:0)

Reprezentanta Rezka nechal plzeňský kouč Vrba sedět na lavičce jen čtyřicet minut, pak ho poslal oživit hru. Vyplatilo se to v 54. minutě, kdy domácí útočník vybojoval pokutový kop. Horváth sice trefil tyč, ale duchapřítomný Rezek dorazil míč do sítě.

Hosté navíc přišli o vyloučeného stopera Beneše. Jablonečtí ovšem neklesli na mysli a v 62. minutě i v oslabení vyrovnali. Trefil se Lafata. Na výsledku 1:1 už nic nezměnily ani stoprocentní šance Petržely a Rezka.

Branky: 54. Rezek - 62. Lafata. Rozhodčí: Drábek - Jiřík, Teuber. ŽK: Bakoš, Rajtoral, Petržela - Vošahlík, Beneš, Piták, Eliáš. ČK: 53. Beneš. Diváci: 7425 (vyprodáno).

Plzeň: R. Pavlík - Rajtoral, Neuwirth, Bystroň, Limberský - Petržela, Horváth, Trapp (79. Fillo), Kolář, Ďuriš (40. Rezek) - Bakoš (88. Jiráček). Trenér: Vrba.
Jablonec: Valeš - Eliáš, Beneš, P. Pavlík, Kovařík - Vošahlík (83. Hejda), Vaněk (54. Drsek), Jarolím, Loučka, Piták - Lafata (90. Třešňák). Trenér: Komňacký.

Jan Kaliba, Mirko Vasić Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít