Z duelu otce a syna Radových byla nejspokojenější paní Radová

Jeden je známý coby velmi emotivní kouč Teplic, druhý rád diriguje své spoluhráče z branky Dukly. To by asi nebylo nic tak nevšedního, pokud si za neznámé nedosadíme konkrétní jména. Petr a Filip Radovi. A ze vzájemného zápasu obou klubů vyšli po remíze 0:0 smírně.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Impulzivní kouč Petr Rada opět rozdával po celý zápas pokyny.

Impulzivní kouč Petr Rada opět rozdával po celý zápas pokyny. | Foto: David Kalvas

"Asi jsem ten temperament zdědil po tátovi, také nedokážu celý zápas mlčet. Do fotbalu to patří, jeho jsem samozřejmě slyšel," říká gólman Dukly Filip Rada. Z utkání si odnesl čisté konto, i jeho otec Petr ale věděl, že to nebylo až tak díky jeho schopnostem.

"My jsme ho nezaměstnali natolik, abychom prověřili, v jakých situacích je silný," říkal teplický Rada. Po skončení zápasu si táta se synem stihli jen rychle podat ruce a prohodit pár slov. Dlouhé debaty se nedají čekat ani s odstupem času, avizuje Filip Rada:

Přehrát

00:00 / 00:00

Na zápase Dukly s Teplicemi byl na Strahově Jan Suchan

"Asi si večer zavoláme a něco si řekneme, ale nevidím to na velký rozhovor." S průběhem utkání a jeho výsledkem nebyli příliš spokojení ani dukelští, kteří měli několik šancí ke vstřelení gólu a tedy vítězství, ani naopak takřka bezbranní Severočeši. Pro jednoho člověka se ovšem zdá skóre 0:0 ideální, a to pro paní Radovou.

"Já jsem s manželkou nemluvil, nevím, jestli tu byla, ale za mou hráčskou i trenérskou kariéru nebyla snad ani jednou. Na syna, myslím, chodí, já tedy ne, ale asi bude spokojená, že to takhle dopadlo," myslí si teplický kouč Petr Rada. A jaké že měla jeho manželka před zápasem přání?

"Abychom neudělali nějakou ostudu, ale podle mě ten zápas proběhl v klidu," dodává gólman Dukly Filip, jehož je prý paní Radová větším fanouškem než svého manžela. Ten to alespoň tvrdí. Proč?

"Protože se umí chovat," směje se otec a trenér Petr Rada.

Martin Charvát, Jan Suchan Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme