Zadlužená Crvena Zvezda Bělehrad má další problémy, hráči rozlítili fanoušky

Fanoušci fotbalového klubu Crvena Zvezda Bělehrad rozmlátili okna u aut devíti hráčům mužstva a naházeli jim dovnitř lahvičky s šamponem. Hooligans, kteří fotbalisty neustále kritizují za nepřesvědčivé výkony, tak zareagovali na otevřený dopis, v němž si hráči stěžovali na podmínky v klubu, prý v šatně nemají ani dostatek šamponu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Fotbal (ilustrační foto) | Foto: Fotobanka Stock.xchng, Lavimir

Crvena Zvezda je nejslavnější srbský klub, který domácí soutěž vyhrál 25krát. V roce 1991 dokonce ovládl předchůdce dnešní Ligy mistrů – PMEZ.

Přehrát

00:00 / 00:00

Fotbalisté Crveny Zvezdy Bělehrad se topí v problémech, teď po nich jdou i hooligans

Dnes se jim ovšem nedaří, mají spoustu výmluv a požadavků na vedení. Fanouškům Crvene Zvezdy přezdívaným Delie došla trpělivost po prohraném utkání s Voždovacem 0:1, plivali na fotbalisty svého klubu a požadovali po nich, aby sundali dresy a tím přiznali ostudu, které se dopustili. Ti to nakonec udělali.

V oficiálním prohlášení si hráči ztěžovali, že situace v šatnách je špatná, že mimo jiné chybí šampon, ale hlavním problémem je finanční situace klubu, vedení nejen hráčům dluží peníze.

Fanoušci Crvene Zvezdy a fanoušci v Srbsku obecně jsou pověstní svou agresivitou. Třeba ti z Bělehradu, když potřebovali kouči vysvětlit, že tým nevede dobře, hodili mu na dům molotovův koktejl.

Helena Šulcová, Jakub Kanta, Martin Ježek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme