Záložník Jarolím by mohl posílit druholigový Mnichov 1860

Český fotbalový záložník David Jarolím by se mohl stát novou posilou druholigového celku Mnichov 1860. Od bundesligového Hamburku, kde plnil už jen roli náhradníka, dostal totiž povolení, že může v zimní pauze odejít do jiného celku.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Jaroslav Drobný a David Jarolím s Josefem Masopustem | Foto: Jaroslav Plašil

„Tento typ hráče by pro nás byl ideální. Chybí nám někdo na černou práci. Je to dříč, který udává na hřišti tón a směr. Takový, kdo se vydá z posledního, když je potřeba,“ cituje mnichovský deník Merkur sportovního ředitele druholigového klubu Floriana Hinterbergera.

Jarolím má sice platný kontrakt, i tak by ale měl v zimě moci odejít zadarmo. „Otázka je, zda si ho budeme moct dovolit a zda bude připraven hrát za čtvrtinu svého obvyklého platu,“ označil Hinterberger jasně bod, na kterém by mohla jednání ztroskotat.

Dres Hamburku oblékal dvaatřicetiletý exreprezentant od roku 2003, po skončení hráčské kariéry s ním klub počítá jako s hlavním koučem mládeže.

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme