'Pojď, pojď, hej!' Mikrofon na vestách hokejistů je zpestřením pro fanoušky, myslí si Jordán

Mnoho hokejových příznivců by chtělo strávit zápas se svými hvězdami třeba v šatně nebo na střídačce. Na Světovém poháru je to na dálku možné. Vybraní hráči totiž mají připnutý mikrofon a fanoušci tak můžou v sestřihu z utkání slyšet všechno možné. Proti Kanadě ho v úvodním vystoupení hokejové reprezentace v Torontu oblékl zadák Michal Jordán.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Michal Jordán v souboji s Ryanem O'Reillym z Kanady | Zdroj: ČTK

Je to zajímavá sonda do života hokejisty během utkání. Video na českých stránkách Světového poháru ukáže fanouškům spoustu zajímavého.

„Je to fajn a určitě příjemné zpestření pro fanoušky,“ myslí si obránce české reprezentace Michal Jordán. Hráči mají na vestě připnutý mikrofon, a tak jsou jejich slova zaznamenávána po celou dobu. Žádné sprosté perličky ale na webu Světového poháru nejsou k nalezení.

Přehrát

00:00 / 00:00

V sestřihu se nevyskytují žádné vulgární výrazy hráčů, jsou vystříhané. Video ale ukazuje spoustu zajímavého

„Zaplaťpánbůh že odtud vystříhali nadávky a podobné věci,“ usmívá se Jordán. Zato je v nahrávkách slyšet třeba i to, jak se dá povzbuzovat, nebo třeba jak se bek, který je momentálně bez angažmá, dostal do strkanice.

„Když se snažíme povzbudit v kabině nebo na střídačce, tak v češtině, ale když se dostaneme do nějakých soubojů s protihráči, mluvíme anglicky,“ říká šestadvacetiletý rodák ze Zlína, který se zasměje při vyprávění jedné potyčky, kdy ho protivník chytil pod krkem, že Jordán ani nemohl mluvit.

V utkání proti Spojeným státům bude mít mikrofon zase někdo jiný. A bohužel pro český tým s vědomím, že šance na postup do semifinále už žádná není. Svěřencům Josefa Jandače jde ale o to, aby turnaj zakončili důstojně.

František Kuna, Radek Šamša Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme