Boston vyhrál v Tampě, vítězný gól dal po 69 sekundách Krejčí

Hokejisté Bostonu zvítězili i díky gólu Davida Krejčího na ledě Tampy Bay 2:0 a ujali se ve finále Východní konference NHL vedení 2:1 na zápasy. Český útočník se prosadil už po 69 sekundách hry a protože domácí ani jednou nepřekonali Tima Thomase v brance Bruins, připsal si tak Krejčí vítězný gól.

NHL

NHL | Foto: Jan Rosenauer

Vedení 1:0 pak hokejisté Bostonu hájili až do 49. minuty, kdy přidal druhou branku Andrew Ference. Brankář Thomas zlikvidoval všech 31 střel a vychytal druhé čisté konto v kariéře v play off.

Svůj tým podržel několika skvělými zákroky zejména v první třetině, v druhé a třetí si už Tampa mnoho gólových šancí nevytvořila.

Štěpán Pokorný Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít