Brankář Pavelec prohrál s Winnipegem v NHL počtvrté v řadě

Čtvrtý zápas za sebou prohráli hokejisté Winnipegu v zámořské NHL. Nedělní domácí porážku 1:4 s Calgary neodvrátil ani český brankář Ondřej Pavelec, který kapituloval čtyřikrát z 29 střel a inkasoval zatím nejvíc gólů z úvodních pěti zápasů nové sezony.

Brankář Ondřej Pavelec v dresu Winnipegu (ilustrační foto)

Brankář Ondřej Pavelec v dresu Winnipegu (ilustrační foto) | Zdroj: Reuters

Winnipeg přitom vstoupil do zápasu dobře. Sedmadvacetiletý Pavelec zlikvidoval všech šest střel soupeře a po trefě Scheifela domácí po první třetině vedli 1:0.

Calgary s útočníkem Jiřím Hudlerem v sestavě ale skóre otočili třemi trefami během dvanácti minut. Hráči Flames zpečetili své vítězství v úvodu závěrečné části zásluhou Brodieho.

V New Yorku utrpělo první porážku v základní hrací době San Jose. „Žraloci“ s Tomášem Hertlem v elitní útočné formaci podlehli v Madison Square Garden domácím Rangers 0:4. Ti o výhře rozhodli dvěma góly v poslední minutě druhé třetiny.

Výsledky NHL:

Los Angeles - Minnesota 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
Branky: 14. Toffoli, 43. Pearson - 47. Cooke. Střely na branku: 16:41. Diváci: 18.230. Hvězdy zápasu: 1. Quick, 2. Toffoli (oba Los Angeles), 3. Suter (Minnesota).

Anaheim - St. Louis 3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
Branky: 18. a 36. Vatanen, 2. Beleskey. Střely na branku: 25:28. Diváci: 15.687. Hvězdy zápasu: 1. Vatanen, 2. Getzlaf, 3. Andersen (všichni Anaheim).

Winnipeg - Calgary 1:4 (1:0, 0:3, 0:1)
Branky: 11. Scheifele - 27. Wideman, 31. Gaudreau, 33. Raymond, 44. Brodie. Ondřej Pavelec odchytal za Winnipeg celý zápas, z 29 střel inkasoval 4 góly a úspěšnost zásahů měl 86,2 procenta. Střely na branku: 35:29. Diváci: 15.016. Hvězdy zápasu: 1. Raymond, 2. Hiller, 3. Brodie (všichni Calgary).

NY Rangers - San Jose 4:0 (0:0, 3:0, 1:0)
Branky: 34. Hagelin, 40. St. Louis, 40. Nash, 48. Hayes. Střely na branku: 29:33. Diváci: 18.006. Hvězdy zápasu: 1. Hagelin, 2. Nash, 3. Lundqvist (všichni Rangers).

Petr Hašek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít