Českým týmům se tentokrát v European Trophy nedařilo

Sparta, Slavia i Kometa Brna prohráli zápasy hokejového European Trophy. Sparta prohrála na ledě švédské Luley 1:2, Slavia podlehla TPS Turku 0:2 a Brno doma nestačilo na HV 71 2:3.

Trenér Vladimír Růžička na tiskové konferenci zopakoval, že od reprezentace odchází. | Foto: Tomáš Adamec

Kometa nad švédským celkem HV 71 brzo vedla, když se prosadila po přesné kombinaci v přesilové hře. Ale také hosté dali gól v početní výhodě a ve třetí části během pár minut otočili utkání.

Nejprve Falk protlačil puk přes Trvajův beton a poté Davidsson propálil brněnského gólmana. V závěru jen snížil z další přesilové hry Erat.

Také Sparta dostala první gól z přesilové hry a brzy nato prohrávala ve Švédsku už 0:2. Čestný úspěch Pražanů zaznamenal Tenkrát, který využil přihrávku Broše.

Duel Slavie na ledě finského Turku rozhodl jediný gól, který dal příklepem ve druhé třetině domácí Antilla. Pojistku přidalo Turku při power play sešívaných dvě sekundy před koncem.

Martin Charvát Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít