Čeští hokejisté pustí hokej z hlavy a užijí si den úplného volna

Českou hokejovou reprezentaci čeká další zápas na mistrovství světa až ve čtvrtek. Po náročném programu v úvodu šampionátu si tak svěřenci trenéra Vladimíra Růžičky užívají dva dny zaslouženého odpočinku.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

MS Česko - Kanada. Ondřej Pavelec | Foto: Český rozhlas

„Během čtyř dní jsme odehráli tři těžké zápasy a hráči si potřebují trošičku odpočinout. Navíc mají různé šrámy, tak je musí doktoři a Pavel Kolář dát dohromady,“ vysvětluje trenér Růžička.

„Ve středu už bude jak trénink, tak video. Musíme si rozebrat oslabení, protože v něm dostáváme hodně gólů. Na všem chceme zapracovat,“ říká český kouč.

Přehrát

00:00 / 00:00

Čeští hokejisté dostali jeden den volno a tak si odpočinou od hokej. Někdo vyrazí na procházku a na kávu, někdo se vydá za rodinou

Taktiku s týmem ale začne znovu probírat až zítra, dnes dá celému týmu naprosté volno.

„Nešli jsme ani na led, jenom na regeneraci. Hodně kluků šlo do sauny, jedeme na hotel a možná půjdeme někam posedět na kávu. Nic výjimečného to ale nebude,“ popisuje své plány na volný den Jakub Nakládal.

O hokeji se ale u kávy čeští hokejisté bavit nebudou. Ten chtějí minimálně pro dnešek vyhnat z hlavy. Speciální recept na zahnání hokejových myšlenek má Martin Erat.

„Vyrazím za synem a dcerou, uvidím je po deseti dnech a už se na ně těším. Kdo má děti, tak ví, že se soustředíte na jiné věci, než je hokej,“ libuje si Martin Erat přítomnosti rodiny v dění šampionátu.

To někteří z hráčů ani po svých blízkých nemuseli chtít, aby za nimi do Prahy v den volna přijeli. Třeba takoví Kladeňáci si domů zajedou sami.

„Pojedu za rodinou, protože je to asi poslední den, kdy dostaneme volno. Trošku si orazím mimo hokej, abych načerpal síly. A ve středu na to vlítnu. Bude důležité si odpočinout, protože pak půjde jeden zápas za druhým a volna už moc nebude,“ doplňuje Jakuba Voráčka Ondřej Pavelec.

 

Dnes mají čeští hokejisté na MS volno a tak si můžeme zvukově připomenout všechny góly z jejich posledního utkání proti...

Posted by S mikrofonem za sportem on 5. květen 2015

Petr Kadeřábek, Vojtěch Bureš Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme