Chybné hokejové registrace bude řešit Valná hromada APK LH

Kauzu neplatných registrací extraligových hráčů Plzně, Mladé Boleslavi a Kladna budou příští týden řešit zástupci klubů na mimořádné valné hromadě Asociace profesionálních klubů ledního hokeje (APK LH).

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Stanislav Šulc | Foto: Vilém Janouš

Svolat mimořádnou valnou hromadu APK LH se na svém jednání v Praze rozhodlo představenstvo asociace. Vedle Šulce se na něm sešli Ladislav Blažek ze Slavie, Miroslav Michalovský ze Zlína, třinecký Marek Chmiel, prezident APK LH Ctibor Jech a prezident hokejového svazu Tomáš Král.

Udělení trestů však i nadále zůstává v kompetenci ředitele extraligy Stanislava Šulce, který svůj názor na způsobu potrestání klubů nemění. Tzn. kontumovat zápasy všech tří týmů, v kterých nastoupili nezaregistrovaní Tomáš Divíšek, Jiří Marušák, Jindřich Kotrla, Tomáš Frolo a Petr Přikryl.

Plzeň i Mladá Boleslav požádaly o ochrannou desetidenní lhůtu, ve které chtějí předložit své podpůrné argumenty. Ta skončí v pondělí 15. listopadu.

Petr Kadeřábek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme