Chybné hokejové registrace bude řešit Valná hromada APK LH

Kauzu neplatných registrací extraligových hráčů Plzně, Mladé Boleslavi a Kladna budou příští týden řešit zástupci klubů na mimořádné valné hromadě Asociace profesionálních klubů ledního hokeje (APK LH).

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Stanislav Šulc

Stanislav Šulc | Foto: Vilém Janouš

Svolat mimořádnou valnou hromadu APK LH se na svém jednání v Praze rozhodlo představenstvo asociace. Vedle Šulce se na něm sešli Ladislav Blažek ze Slavie, Miroslav Michalovský ze Zlína, třinecký Marek Chmiel, prezident APK LH Ctibor Jech a prezident hokejového svazu Tomáš Král.

Udělení trestů však i nadále zůstává v kompetenci ředitele extraligy Stanislava Šulce, který svůj názor na způsobu potrestání klubů nemění. Tzn. kontumovat zápasy všech tří týmů, v kterých nastoupili nezaregistrovaní Tomáš Divíšek, Jiří Marušák, Jindřich Kotrla, Tomáš Frolo a Petr Přikryl.

Plzeň i Mladá Boleslav požádaly o ochrannou desetidenní lhůtu, ve které chtějí předložit své podpůrné argumenty. Ta skončí v pondělí 15. listopadu.

Petr Kadeřábek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme