Dallas má v NHL třetí výhru po sobě, porazil Anaheim 3:1

Hokejisté Dallasu si v NHL připsali třetí výhru po sobě, když v jediném utkání pátečního programu porazili Anaheim 3:1.

Jaromír Jágr slaví se spoluhráči z Dallasu svůj vítzězný gól

Jaromír Jágr slaví se spoluhráči z Dallasu svůj vítzězný gól | Zdroj: Reuters

O svém vítězství rozhodli Stars prakticky už v první třetině, když se v přesilovkách prosadili postupně Trevor Daley a Jamie Benn, shodně při vyloučení Brada Staubitze.

Druhou dvacetiminutovku sice zvládli lépe hosté z Anaheimu a zásluhou Nicka Bonina dokonce dokázali snížit na rozdíl jediné branky, jenomže v závěrečném dějství znovu úřadoval Dallas.

Definitivně uklidnil domácí střídačku v 53. minutě Loui Eriksson, který upravil na konečných 3:1. Anaheim za celou poslední třetinu vystřelil na domácí bránu je jednou jedinkrát a nemohl pomýšlet na vyrovnání.

Čeští zástupci v tomto utkání Jaromír Jágr a Tomáš Vincour se do statistik tentokrát nezapsali.

NHL:

Dallas - Anaheim 3:1 (2:0, 0:1, 1:0)

Branky: 9. Daley, 13. Benn, 53. Eriksson - 36. Bonino. Střely na branku: 28:21. Diváci: 18.112.

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít