Další pokus o záchranu sezony NHL, znovu se sejdou odbory a vedení soutěže

Nad osudem letošní sezony NHL stále visí otazník. Jasněji v této nekonečné otázce bude možná dnes večer, kdy se znovu sejdou zástupci hráčských odborů a vedení NHL. Hodně napovědět ale mohlo jednání, které bylo na programu dnes v noci, jenže se tak nestalo.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Šéf NHL Gary Bettman přichází na vyjednávání o podobě nové kolektivní smlouvy | Foto: ČTK/AP

Čekalo se na vyjádření Hráčské asociace, jejíž předáci se údajně museli do šesti hodin ráno středoevropského času rozhodnout, zda dál povedou hráče ve sporu s majiteli klubů o nové kolektivní smlouvě, nebo jestli je přestanou zastupovat - volné ruce k tomuto kroku jim dalo 97 procent všech hokejistů sdružených Hráčské asociaci.

Jenže pak vyšel hlavní vyjednavač odborů Donald Fehr a ten v New Yorku před novináři neřekl žádné podrobnosti, pouze to, že se obě strany přiblížily v několika bodech shodě.

Následně se ukázal i komisionář NHL Gary Bettman a ten uvedl, že dokud jednání pokračují, doufá v dohodu. Další jednání budou pokračovat dnes od 16 hodin.

Tereza Jelínková, Štěpán Pokorný Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme