Další pokus o záchranu sezony NHL, znovu se sejdou odbory a vedení soutěže

Nad osudem letošní sezony NHL stále visí otazník. Jasněji v této nekonečné otázce bude možná dnes večer, kdy se znovu sejdou zástupci hráčských odborů a vedení NHL. Hodně napovědět ale mohlo jednání, které bylo na programu dnes v noci, jenže se tak nestalo.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Šéf NHL Gary Bettman přichází na vyjednávání o podobě nové kolektivní smlouvy | Zdroj: ČTK

Čekalo se na vyjádření Hráčské asociace, jejíž předáci se údajně museli do šesti hodin ráno středoevropského času rozhodnout, zda dál povedou hráče ve sporu s majiteli klubů o nové kolektivní smlouvě, nebo jestli je přestanou zastupovat - volné ruce k tomuto kroku jim dalo 97 procent všech hokejistů sdružených Hráčské asociaci.

Jenže pak vyšel hlavní vyjednavač odborů Donald Fehr a ten v New Yorku před novináři neřekl žádné podrobnosti, pouze to, že se obě strany přiblížily v několika bodech shodě.

Následně se ukázal i komisionář NHL Gary Bettman a ten uvedl, že dokud jednání pokračují, doufá v dohodu. Další jednání budou pokračovat dnes od 16 hodin.

Tereza Jelínková, Štěpán Pokorný Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme