Dalším odvolaným trenérem je Paleček

Trenér Josef Paleček skončil na lavičce hokejistů Energie Karlovy Vary. Důvodem jeho odvolání jsou neuspokojivé výkony mužstva. Úřadující mistr figuruje v současnosti až na dvanáctém místě tabulky O2 extraligy. Změnu hlásí i Kometa Brno, odchází asistent Baďouček.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

HC Energie Karlovy Vary | Foto: HC Energie Karlovy Vary

Jméno nového trenéra oznámí Karlovy Vary až příští týden. "My jsme dali dohromady určitý okruh kandidátů a já jsem dostal za úkol s nimi jednat. Konkrétní jméno vám zatím neřeknu. Nejdřív se musím s všemi kandidáty sejít a pak uvidíme, jak to vyhodnotíme," řekl Radiožurnálu generální manažer Energie Miroslav Vaněk. V nedělním utkání v Litvínově povede tým trojice Antoník, Kněžický a Kverka.

Skončil také asistent trenéra posledního celku tabulky Komety Brno Václav Baďouček. Ten vedení požádal o ukončení smlouvy se zdůvodněním, že už mužstvu nemá co dát. Na střídačce Komety zatím zůstane pouze hlavní kouč Pavel Pazourek.

Přehrát

00:00 / 00:00

Kdo do Varů přijde podle generálního manažera Miroslava Vaňka

Paleček je pátým hlavním trenérem, který v této extraligové sezóně přišel o svůj post. Jako první se poroučel už po čtyřech kolech Vladimír Kýhos z Brna. Následoval ho litvínovský Jaroslav Hübl a tento týden se rozloučily České Budějovice s Janem Tlačilem a Sparta s Pavlem Hynkem.

Petr Souček, Petr Kadeřábek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme