David Krejčí na Světový pohár nepojede. Start mu nedovolí nedoléčené zranění

Český hokejový tým se na nadcházejícím Světovém poháru v Torontu bude muset obejít bez útočníka Davida Krejčího. Start centra Bostonu Bruins je vyloučen kvůli problémům s nedoléčenou kyčlí. Informoval o tom server iDNES.cz. Kouč Josef Jandač tak bude muset nominovat náhradníka - tím by pravděpodobně mohl být někdo z trojice Jiří Hudler, Radim Vrbata a Roman Červenka.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Josef Jandač, trenér české hokejové reprezentace | Foto: Filip Jandourek

Skutečnost, že se David Krejčí nakonec nebude moci zúčastnit Světového poháru, který startuje již za dva týdny v Torontu, není příliš překvapivá. Představitelé českého týmu totiž na nedávné tiskové konferenci přiznali, že je start Krejčího kvůli jeho v dubnu operované kyčli nejistý.

Nyní se tyto obavy definitivně naplnily, což serveru iDNES.cz potvrdil manažer týmu Martin Ručinský.

Kouč Josef Jandač má však stále čas na to, aby za Krejčího povolal náhradníka – tím by mohl být někdo z trojice útočníků Jiří Hudler, Radim Vrbata a Roman Červenka, o kterých se mluvilo i v souvislosti se zařazením do původní sestavy. Svaz ledního hokeje jméno náhradníka zveřejní zítra.

Otazníky by navíc nadále měly zůstávat ohledně účasti Tomáše Hertla, jenž se rovněž zotavuje ze zranění.

Světový pohár začíná 17. září, první přípravný zápas český národní tým sehraje 8. září v Petrohradu proti Rusku.

Jakub Knoll Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme