Dva góly Jakuba Voráčka pomohly v NHL Philadelphii k výhře 5:0 v Ottawě

Hokejista Jakub Voráček pomohl v NHL k výhře Philadelphie na ledě Ottawy. Český útočník dal dva góly a Flyers nakonec zvítězili 5:0. Poprvé v kariéře chytal od začátku zápasu za Nashville Marek Mazanec. Výhry se ale nedočkal a Predators prohráli na ledě týmu New York Islanders 1:3. New Jersey zvítězilo v New Yorku nad domácími Rangers 3:2, na rozhodující gól přihrál Jaromír Jágr.

Hokejista Philadelphie Jakub Voráček se raduje z gólu

Hokejista Philadelphie Jakub Voráček se raduje z gólu | Zdroj: Reuters

Český hokejista Jakub Voráček se během druhé třetiny proti Ottawě dvakrát gólově prosadil a byl vyhlášen nejlepším hráčem zápasu. Reprezentační útočník, který v NHL hraje s Philadelphii, navýšil v zápase vedení Flyers z 1:0 na 3:0.

Hokejisté New Jersey vyhráli na ledě New Yorku Rangers 3:2 a u vítězné branky asistoval v 58. minutě Jaromír Jágr. V týmu Devils chyběl už v šestém zápase za sebou Patrik Eliáš.

Za Nashville nastoupil poprvé v kariéře od začátku zápasu brankář Marek Mazenec, ale ani jeho 30 zákroků nestačilo Predátorům k bodům na ledě New Yorku Islanders. Hosté prohráli 1:3. Naopak brankář Ondřej Pavelec si připsal vítězství, když jeho Winnipeg vyhrál v Detroitu 3:2 po samostatných nájezdech.

Výsledky NHL:

Buffalo - Los Angeles 3:2 po sam. nájezdech (0:1, 1:0, 1:1 - 0:0)
Branky: 33. a 45. Hodgson, rozhodující sam. nájezd Moulson - 2. Williams, 57. King
Střely na branku: 17:45

NY Islanders - Nashville 3:1 (2:0, 1:0, 0:1)
Branky: 16. Tavares, 18. Bouchard, 28. Okposo - 55. Hörnqvist
Střely na branku: 33:33

NY Rangers - New Jersey 2:3 (0:0, 1:2, 1:1)
Branky: 27. M. Staal, 54. Girardi - 27. a 40. Carter, 58. Zubrus (Jágr)
Střely na branku: 35:28

Washington - Columbus 4:3 v prodl. (0:0, 1:1, 2:2 - 1:0)
Branky: 34. Carlson (Erat), 49. Ward, 59. Grabovskij, 62. Ovečkin - 28. Dubinsky, 52. Boll, 55. Atkinson
Střely na branku: 34:27

Carolina - Colorado 2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
Branky: 13. J. Staal, 21. Dwyer - 35. Stastny
Střely na branku: 28:34

Montreal - Tampa Bay 1:2 po sam. nájezdech (0:1, 0:0, 1:0 - 0:0)
Branky: 56. Briere - 5. Malone, rozhodující sam. nájezd Filppula
Střely na branku: 29:45

Ottawa - Philadelphia 0:5 (0:1, 0:2, 0:2)
Branky: 21. a 31. Voráček, 17. Read, 48. Lecavalier, 54. B. Schenn
Střely na branku: 24:31

Detroit - Winnipeg 2:3 po sam. nájezdech (1:1, 0:0, 1:1 - 0:0)
Branky: 15. a 54. Dacjuk - 8. Little, 51. Bogosian, rozhodující sam. nájezd Ladd
Brankář Ondřej Pavelec odchytal za Winnipeg celý zápas, inkasoval dvě branky ze 41 střel a úspěšnost zásahů měl 95,35 procenta
Střely na branku: 43:21

Florida - Anaheim 3:2 (0:2, 2:0, 1:0)
Branky: 34. Matthias, 35. Upshall, 45. Boyes - 1. Cogliano, 15. Lindholm
Střely na branku: 25:34

St. Louis - Phoenix 2:3 v prodl. (1:2, 0:0, 1:0 - 0:1)
Branky: 6. Lapierre, 43. Polák - 8. Moss, 20. Boedker (Klesla), 61. Ekman-Larsson
Střely na branku: 39:19

Calgary - San Jose 2:3 v prodl. (0:2, 0:0, 2:0 - 0:1)
Branky: 47. Russell, 51. Cammalleri - 2. Couture, 20. Marleau, 62. Start
Střely na branku: 13:35

Jakub Marek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít