Erat zařídil Nashvillu výhru nad Buffalem

Hokejista Martin Erat rozhodl o vítězství Nashvillu v Buffalu v utkání NHL 4:3. Predators si tak připsali sedmou výhru z posledních jedenácti zápasů a ve vyrovnané tabulce Západní konference se dělí o páté místo s Los Angeles a Chicagem. Na desáté Calgary však mají náskok pouhých dvou bodů.

NHL

NHL | Foto: Jan Rosenauer

Predators prohrávali ještě tři minuty před koncem třetí třetiny 1:3, poté ale Blake Geoffrion dvěma góly zkompletoval svůj první hattrick v soutěži a poslal zápas do prodloužení. V něm zařídil dva body pro Predators za výhru 4:3 Erat.

Roman Hamrlík nahrával na jednu branku Montrealu, který deklasoval Minnesotu na jejím ledě 8:1. Jednu asistenci si připsal i Michal Rozsíval. Jeho Phoenix ale s Chicagem prohrál 1:2.

Štěpán Pokorný Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít