Exhibice Milana Nového dokázala, že hokej diváky v Kladně stále baví

Opravdu stylovou oslavu svých blížících se šedesátin nachystal na sobotní podvečer někdejší hokejový útočník a výjimečný střelec Milan Nový. Pro kladenské fanoušky připravil exhibiční utkání domácích hvězd proti legendám českého hokeje. A sám byl nakonec překvapen, jak to všechno dopadlo.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Účastníci exhibičního hokejového utkání při příležitosti 60. narozenin kanonýra Milana Nového | Zdroj: ČTK

Z oslavy zářijových kulatin Milana Nového se vyklubalo ještě něco víc: Hokej se totiž před hustě zaplněnými tribunami kladenského zimního stadionu prezentoval jako vděčná lidová zábava.

„Nás nejvíc potěšila odezva diváků, to je pro nás takové pohlazení po duši. To máme radost,“ pochvaloval si Milan Nový, který se předtím jako iniciátor hokejového galavečera pořádně zapotil.

Přehrát

00:00 / 00:00

Exhibice Milana Nového dokázala, že hokej diváky v Kladně stále baví

Atmosféra provázející včerejší utkání nenechala chladným ani nejslavnějšího muže a zachránce kladenského klubu, Jaromíra Jágra. „Jsem rád za jednu věc, že jsme se znova mohli přesvědčit o tom, že na Kladně mají lidé hokej pořád rádi. A já doufám, že si najdou cestu i na ligu. Na druhou stranu jim můžu slíbit, že Kladno bude letos hrát jinou roli a hokej, než hrálo doposud.“

Slavný útočník navíc dodal. „Snažíme se brát naše hokejisty, které jsme si tady vychovali, a dávat jim šanci. Někdy se daří víc, někdy míň, to je jiná věc. Věřím, že mužstvo bude odevzdávat maximální výkony od první do poslední minuty.“

V lepší příští věří před novým ročníkem extraligy také Milan Nový. A dodává k tomu, že přítomnost Jaromíra Jágra, který spoluúčinkoval nejen při včerejším exhibičním utkání, ale také při letní přípravě kladenského týmu, měla na ostatní blahodárný účinek.

„Hráči vidí, jak Jarda v těch letech tvrdě pracuje. A to asi potřebovali vidět. Je tady na Kladně úplně jiná atmosféra, takže si myslím, že to je takový dobrý začátek, aby se Kladno vracelo zpátky nahoru,“ doufá Milan Nový.

Aleš Procházka, Mirko Vasić Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme