Fanoušci hokejové Komety Brno se chystají do Prahy na Spartu

Praha dnes zase pozná, jak umí fandit Brno. Na minulém zápase s hokejisty Slávie Moravané v hlavním městě překvapili mnohatisícovou účastí. Dnes večer se fanoušci Komety chystají do Prahy na Spartu, kterou čeká poslední extraligový zápas roku.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Kometa x Pardubice | Foto: HC Eaton Pardubice

Když devítitisícový dav fanoušků Komety Brno při posledním utkání v Praze se Slavii spustil své pokřiky a zpíval chorály, šel z toho podle mnohých mráz po zádech. Fandit se chystají i dnes proti Spartě. Ale, jak řekl Radiožurnálu šéf fanclubu Komety Pavel Jeřábek, přijedou pravděpodobně v menším počtu.

„Určitě tam nebude tolik lidí jako na Slavii. Sice nevím proč, protože Sparta je tradiční soupeř. Ale doufám, že tam bude dobrá kulisa a zazní standardní pokřiky včetně chorálu. Uvidíme, volba pokřiků i chorálu je na kotelnících,“ přiblížil

Přehrát

00:00 / 00:00

Hokejová Kometa Brno míří na led Sparty. S fanoušky natáčela pro Ranní Radiožurnál Vlasta Gajdošíková.

Fanclub Komety uspořádal zájezd do Prahy autobusem. Fanoušci z kotle, kteří si říkají Ultras Patriots Brno, zase organizují výjezd vlakem. „My máme naplněný jeden autobus. Kolik kluků pojede vlakem, přesně nevím a někteří asi pojedou také individuálně auty,“ přiblížil.

„Takže bát se v Praze můžou, ale jen decentně. A za fanoušky Brna jim vzkazuji, ať si dají pozor, Kometa určitě vyhraje,“ dodal Jeřábek.

Vlasta Gajdošíková, Katka Brezovská Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme