Frolík přispěl v NHL gólem a asistencí k výhře Winnipegu nad Detroitem

Vydařené hokejové představení má za sebou útočník Winnipegu Michael Frolík, který v pondělním utkání NHL přispěl k výhře svého mužstva 4:2 nad Detroitem vstřelenou brankou a asistencí. Kanadský celek tak také díky příspěvku českého forvarda přerušil sérii tří proher v řadě.

Ve Winnipegu se může slavit postup mezi nejlepší čtyři týmy NHL

Ve Winnipegu se může slavit postup mezi nejlepší čtyři týmy NHL | Zdroj: Reuters

Svou brankou Frolík ve 38. minutě vyrovnával stav zápasu s Red Wings na 2:2, po pěti minutách hry ve třetí třetině navíc přihrával na vítězný gól Matta Halischuka. Výhru Jets o chvíli později pečetil čtvrtým gólem domácích kapitán Andrew Ladd.

V brance Winnipegu se tentokrát nepředstavil Ondřej Pavelec. Kladenského rodáka nahradil pro duel s Detroitem Al Montoya, který si v cestě za vítězstvím připsal 26 úspěšných zákroků. Na pondělní zápas nebude v dobrém vzpomínat hostující obránce Jakub Kindl, šestadvacetiletý bek byl na ledě u tří vstřelených branek soupeře.

V dalším utkání zvítězil Anaheim na ledě New Yorku Rangers 2:1, a bodoval tak už v šestém klání v řadě. Se ziskem 25 bodů po pondělním zápase jsou Ducks nejlepším mužstvem celé NHL.

Výsledky NHL:

NY Rangers - Anaheim 1:2 (0:2, 1:0, 0:0)
Branky: 39. Del Zotto - 3. Perry, 10. Palmieri. Střely na branku: 33:25. Diváci: 18 006.

Winnipeg - Detroit 4:2 (1:0, 1:2, 2:0)
Branky: 19. Little, 38. Frolík, 45. Halischuk (Frolík), 51. Ladd - 28. Zetterberg, 31. DeKeyser. Střely na branku: 47:28. Diváci: 15 004.

David Nyč Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít