Gól Jaromíra Jágra rozhodl o vítězství Dallasu v Edmontonu

Jaromír Jágr vstřelil svůj 668. gól v NHL a v historické tabulce střelců se dotáhl na desátého Luca Robitaillea. Jeho branka z 62. minuty proti Edmontonu znamenala bod navíc pro Dallas. Vítěznou brankou pomohl také Bostonu David Krejčí.

Jaromír Jágr slaví se spoluhráči z Dallasu svůj vítzězný gól

Jaromír Jágr slaví se spoluhráči z Dallasu svůj vítzězný gól | Zdroj: Reuters

V zápase mezi Edmontonem a Dallasem se nejprve prosadil ve 24. minutě Aleš Hemský v dresu Oilers. Po Jágrově asistenci hosté vyrovnali a v závěru druhé třetiny se dostali do vedení 2:1. V poslední třetině domácí s přispěním Hemského vyrovnali a v prodloužení rozhodl svou brankou číslo 668 Jaromír Jágr.

Stejně jako Hemský a Jágr si dva body v nočních zápasech NHL připsal David Krejčí. Český útočník se brankou a asistencí ve třetí třetině zápasu Montreal-Boston zasloužil o vítězství hostů 2:1.

První gól Bruins vstřelil čtrnáct vteřin po zahájení poslední třetiny Tyler Seguin. Ten zužitkoval Krejčího přesnou přihrávku před branku. Dvě minuty poté David Krejčí usměrnil do branky Montrealu prudký pas od Milana Lucice.

Výsledky NHL
Montreal - Boston 1:2 (0:0, 1:0, 0:2)
Branky: 31. Subban (Plekanec) - 41. Seguin (Krejčí), 43. Krejčí
Střely na branku: 21:23
Diváci: 21 273

Edmonton - Dallas 2:3 v prodl. (0:0, 1:2, 1:0 - 0:1)
Branky: 24. Hemský, 48. Schultz (Hemský) - 34. Jamie Benn (Jágr), 39. Roy, 62. Jágr
Střely na branku: 29:28
Diváci: 16 839

Colorado - Anaheim 0:3 (0:2, 0:1, 0:0)
Branky: 7. Souray, 16. S. Koivu, 31. Beauchemin
Střely na branku: 31:20
Diváci: 13 776

Jakub Marek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít