Gólman Jets Pavelec musel v NHL po 4 inkasovaných brankách střídat

Český reprezentační brankář Ondřej Pavelec nedochytal utkání NHL, když jeho Winnipeg po čtyřiceti minutách prohrával 0:4 s Floridou. Nakonec zápas skončil 5:2 pro Panthers, dvě asistence si za vítěze připsal Fleischmann. Dařilo se Coloradu, i díky gólům Hejduka s Hejdou, vyhrálo nad New Yorkem Islanders 4:3 v prodloužení.

Brankář Winnipegu Jets Ondřej Pavelec tentokát střelu Floridy kryje

Brankář Winnipegu Jets Ondřej Pavelec tentokát střelu Floridy kryje | Zdroj: Reuters

Obhájce Stanley Cupu Boston počtvrté zvítězil a drží listopadovou neporazitelnost. Hokejisté Brunis Edmonton přestřílel 6:3, jednu gólovou nahrávku zaznamenal Krejč, za Oilers přihrál na dvě Smythovi branky Hemský. Stejně si vedl i Václav Prospal, když jeho Columbus prohrál stejným výsledkem 3:6 s Chicagem.

Plekancův Montreal zdolal Pheonix na jeho ledě 3:2 až v prodloužení, když český centr zařídil druhou branku Canadiens. San José Sharks vyhrálo nad Minnesotou 3:1. Marek Židlický přihrál na jediný gól svého týmu.

NHL:

Boston - Edmonton 6:3 (2:2, 2:0, 2:1)
Branky: 24. a 58. Marchand, 8. Boychuk (Krejčí), 9. Caron, 27. Seguin, 58. Lucic - 13. a 56. Smyth (na obě Hemský), 13. Nugent-Hopkins. Střely na branku: 28:30. Diváci:17.565

Columbus - Chicago 3:6 (1:2, 0:3, 2:1)
Branky: 10. a 57. Clitsome (na obě Prospal), 43. Letestu - 7. a 18. Toews, 22. Brunette, 30. Montador, 39. P. Kane, 41. Hossa. Střely na branku: 30:36. Diváci: 15.048

St. Louis - Toronto 2:3 po sam. nájezdech (0:2, 1:0, 1:0 - 0:0)
Branky: 29. Arnott, 59. Berglund - 18. a rozhodující nájezd Kessel, 12. Liles. Střely na branku: 40:22. Diváci: 19.150

Winnipeg - Florida 2:5 (0:2, 0:2, 2:1)
Branky: 43. Stapleton, 46. Ladd - 8., 18. a 59. Versteeg (na první dvě Fleischmann), 25. Garrison, 39. Santorelli. Brankář Ondřej Pavelec odchytal za Winnipeg 40 minut, inkasoval čtyři branky z 15 střel a úspěšnost zásahů měl 73,33 procenta. Střely na branku: 27:20. Diváci: 15.004

Colorado - NY Islanders 4:3 v prodl. (0:1, 1:2, 2:0 - 1:0)
Branky: 40. Stastny, 47. Hejduk, 51. Hejda, 63. Quincey (Hejduk) - 16. Bailey, 21. Rolston, 28. Grabner. Střely na branku: 51:33. Diváci: 13.221

Phoenix - Montreal 2:3 v prodl. (1:0, 0:2, 1:0 - 0:1)
Branky: 6. Boedker, 46. Torres - 24. Gionta, 38. Moen (Plekanec), 62. Gorges. Střely na branku: 34:36. Diváci: 14.138

Los Angeles - Vancouver 2:3 (0:3, 1:0, 1:0)
Branky: 31. Doughty, 59. M. Richards - 7. Salo, 8. Ebbett, 16. Rome. Střely na branku: 30:32. Diváci: 18.118

San Jose - Minnesota 3:1 (0:0, 3:0, 0:1)
Branky: 23. a 36. Marleau, 39. Mitchell - 54. Broadziak (Židlický). Střely na branku: 36:22. Diváci: 17.562

Jakub Kanta Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít