Hertl si dlouhý trip krátí vycházkami. Návštěva Manhattanu mu ale zhořkla

Hokejisté San José sice už poznali, jaké to je prohrát v letošní sezoně soutěžní zápas v základní hrací době, ale pořád si na svůj vstup do sezony nemohou stěžovat. V Pacifické divizi i v celé Západní konferenci jsou průběžně druzí a tak má český centr Tomáš Hertl zatím důvody k úsměvu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Tomáš Hertl se San José oba úvodní zápasy v novém ročníku NHL vyhrál | Zdroj: ČTK

Sharks jsou teď na devítidenním výjezdu po východním pobřeží Spojených států. Při tak dlouhém tripu téměř neexistuje vlastní program. Čas se tráví především v letadle, na hotelu a na ledě.

„Sem tam je volno, kdy si můžeme vyjít do města. Ale teď máme trip, kdy hrajeme pět zápasů v devíti dnech, takže spíše preferujeme odpočinek,“ přibližuje Tomáš Hertl.

Přehrát

00:00 / 00:00

Tomáš Hertl nabídl v Ranním Radiožurnálu pohled do tripu Sharks

Jsou města, která toho nemají moc co nabídnout. Mnozí hráči je už navíc během kariéry navštívili nesčetněkrát a vidět třeba centrum Pittsburghu pojedenadvacáté zkrátka neláká. Ale Tomáš Hertl je jiný případ.

„V zámoří jsem pořád chvíli, takže když jsme byli v New Yorku, tak jsem si byl projít Manhattan. Rád se sám projdu.“

Tomáš Hertl takhle ve svém premiérovém ročníku v zámoří objevoval třeba i krásy San Franciska nebo dalších měst. V zámoří je ale hlavně kvůli hokeji a s ním souvisí výhry i prohry. Sharks museli v neděli skousnout první porážku v základní hrací době, na ledě Rangers navíc nedali ani gól.

Chyba Paláta pomohla Edmontonu k první letošní výhře v NHL

Číst článek

„Vždycky se najdou zápasy, které vám nevychází podle představ, kdy se nedaří prostě nic. A talkový jsme měli zrovna v New Yorku. Za začátku jsme měli nějaké šance, které nám chytili na čáře, pak se ale zápas zlomil a už to nešlo, vše se kazilo,“ vysvětluje Tomáš Hertl.

Tomáš Lörincz Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme