Hokeji v Českých Budějovicích chyběly góly

V předehrávce 35. kola O2 extraligy podlehly České Budějovice Kometě Brno 0:1 po samostatných nájezdech.

Jíří Trvaj králem svého brankoviště

Jíří Trvaj králem svého brankoviště | Zdroj: ČTK

HC Mountfield České Budějovice - HC Kometa Brno 0:1 po sam. nájezdech

Obránce Mounfieldu Jaroslav Ptáček nastoupil ke svému 900.utkání v extralize a oslavenec ukázal, že má do zápasu obrovskou chuť a v 11.minutě zpoza brány našel přesně hokejku Šimánka. Ten pohotově vystřelil bez přípravy, ale Trvaj našel puk v lapačce.

To byl obrázek který se táhl utkáním jako červená nit. Střelci na obou stranách se sice do šancí dostávali, ale brankáři obou týmů, jako by byli o myšlenku napřed. Ve statistkách si přitom oba gólmani připsali přes třicet zákroků.

Ani prodloužení nepřineslo rozuzlení toho, kdo se stane vítězem utkání a tak musely přijít na řadu samostatné nájezdy. Bod navíc nakonec získala Kometa Brno. Rozhodující nájezd proměnil Kamil Brabenec

00:00 / 00:00

Jak viděl utkání reportér Kamil Jáša

Bez branek se v normální hrací době hrálo v letošním ročníku už potřetí. Ve 20. kole nenašel svého střelce zápas Kladna a Mladé Boleslavi, ve 26.kole hrál 0:0 Mounfield s Libercem a dnes si České Budějovice tento kousek zopakovaly s Brnem.

Branky:
Rozhodující sam. nájezd Brabenec. Rozhodčí: Hodek, Minář - Bejček, Lhotský. Vyloučení: 9:9. Diváci: 2628.

Petr Kadeřábek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít